مهاجم تیم پارس جنوبی جم اعتقاد دارد ضربه‌ای که مهدی کیانی به پایش زده از چشم داور دور مانده و کاپیتان سپاهان باید از زمین اخراج می‌شد.

به گزارش "آینه جم"، در اواسط نیمه دوم دیدار سپاهان و پارس جنوبی عماد میرجوان مهاجم نماینده جم در برخورد با مهدی کیانی کاپیتان طلایی‌پوشان دچار مصدومیت شدید شد و از زمین بازی بیرون رفت. این در حالی بود که میرجوان به عنوان یار تعویضی چند دقیقه قبل از برخورد به زمین رفته بود اما زمین را ترک کرد.


میرجوان درباره این برخورد به خبرنگار "ورزش سه" گفت:‌ من و مهدی کیانی بر سر یک توپ تلاش کردیم که کاپیتان سپاهان با کف استوک روی زانوی من آمد. آن لحظه احساس کردم که زانوی من جدا شده است. آنقدر درد داشتم که نمی‌دانستم چه کنم. حتی بلند شدم که به بازی ادامه دهم اما وقتی ایستادم پایم لرزید و روی زمین افتادم.


وی ادامه داد: این صحنه را داور حتی خطا نیز اعلام نکرد. در صورتی که اگر داور این صحنه را می‌دید باید مهدی کیانی را از زمین اخراج می‌کرد. هنوز هم استخوان پایم درد شدیدی دارد و نمی‌توانم تمرین کنم. من نمی‌دانم تا کی باید از داوری‌ها ضرر کنیم. اگر اتفاق بدتری برای من می‌افتاد و ساق پایم می‌شکست چه کسی جوابگو بود؟


مهاجم پارس جنوبی در پایان افزود: هنوز به طور دقیق مشخص نیست چند روز دور از فوتبال خواهم بود. باید معاینات دقیق‌تری روی پایم انجام شود تا وضعیتم مشخص شود. ولی واقعا ناراحت هستم. اینکه داور حتی خطا هم اعلام نکرد، بیشتر اذیتم می‌کند.

 

[کد خبر:AJ27750]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب