آینه جم: با افزایش ناپایداری های جوی آسمان استان بوشهر بارانی می شود.

به گزارش « آینه جم» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ مدیر کل هواشناسی استان گفت: از اواخر وقت فردا تا روز دوشنبه با ورود دو سامانه ناپایدار بارشی به غرب و جنوب غرب کشور، ناپایداری های جوی در استان افزایش می یابد و آسمان به تناوب ابری و بارانی می شود.

فرج الله شکوهی پور افزود: تحت تاثیر سامانه بارشی اول روزهای پنج شنبه و جمعه در برخی نقاط استان بارش پراکنده باران همراه با وزش باد شدید و گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.همچنین همراه با وزش باد، خیزش گرد و خاک  و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

وی گفت: روز شنبه بارندگی ها در سطح استان متوقف می شود اما با ورود سامانه بارشی دوم، بارندگی ها از روز یکشنبه آغاز و تا اواخر روز دوشنبه ادامه می یابد. در این مدت وزش باد شدید، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می شود. در روز یکشنبه بارندگی ها از مقدار و شدت بیشتری برخوردار است.

شکوهی پور گفت: از روز پنج شنبه با وزش باد شدید خلیج فارس به تناول مواج و طوفانی می شود. در این مدت به ویژه در روزهای پنج شنبه و یکشنبه آینده سرعت وزش باد جنوب شرقی به بیش از 60 کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج هم به بیش از 3 متر می رسد.

به دریانوردان توصیه می شود در این مدت از ترددهای غیرضروری خودداری کنند.  

[کد خبر:AJ27771]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران /تصاویر

کوچ بهاره دام ها در مازندران

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران/تصاویر

برداشت توت فرنگی در مازندران

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران/تصاویر

هجوم پروانه‌های زیبا به تهران

جدیدترین مطالب