آینه جم: طی روزهای اخیر تصاویری از جلسه‌ای که به مناسبت روز شهردار در سالن اجتماعات شهرداری برازجان برگزار شده بود، خبرساز شد.

به گزارش « اینه جم»؛ در این تصاویر تعدادی از افراد حاضر در جلسه از جمله کارمندان شهرداری و اصحاب رسانه، فعالان اجتماعی و هنرمندان روی صندلی‌ها نشسته و تعدادی از پاکبانان و کارگران شهرداری نیز با لباس‌های کار خود بر روی زمین نشسته‌اند.

افراد مختلف در این خصوص اظهارنظرهای متفاوتی نموده و این تصویر با عنوان "اقدام تحقیرآمیز یک شهرداری" در فضای مجازی دست به دست شده که برخی این اقدام را بی حرمتی خوانده و برخی نیز شهردار را بی‌تقصیر می‌دانند.

در پی این اتفاقات، شهردار برازجان در پیامی اینستاگرامی، اعلام کرد: این مراسم غافلگیرکننده و بنده یک مهمان بودم، از این رو بابت اتفاق ناخواسته پیش آمده، عذرخواهی می کنم.

وی نوشت: "با توجه به این‌که در مراسم غافلگیرکننده امروز، بنده یک مهمان بودم، بابت اتفاق ناخواسته پیش آمده عذرخواهی می‌کنم. امروز کارمندان، کارگران و پاکبانان عزیز و زحمتکش شهرداری برازجان، میزبان این مراسم بوده و قطعا خود آنها شایسته تقدیر و تشکر بودند. من دست این عزیزان را می‌بوسم و هرگز و هرگز در ذهنم برای خودم جایگاهی بالاتر از این زحمتکشان متصور نبوده و نیستم."

برای روشن شدن ماجرا با شهردار برازجان تماس گرفتیم،

محمدحسن محمدی، در توضیح این رخداد گفت: به مناسبت 25 اسفند ماه که در تقویم به عنوان روز شهردار نام‌گذاری شده است، پرسنل مراسمی ترتیب داده و می‌خواستند من را غافلگیر کنند. ساعت حدود 9 صبح بود که با من تماس گرفته و اطلاع دادند در شهرداری مشکلی پیش آمده است. من به شهرداری رفتم و دیدم مراسمی ترتیب داده‌اند، سالن پر از جمعیت بود و تعدادی از مهندسان و کارگران هم پایین نشسته بودند. من آنجا هم گفتم که چرا این کار را کرده‌اید که گفتند امروز و اینجا ما میزبان هستیم و مهمانان ما از بیرون مجموعه باید بالا بنشینند.

محمدی افزود: بنده فعالیتم در شهرداری را در بخش کارگری آغاز کرده ام و هرگز خود را بالاتر از این عزیزان نمی دانم و بارها در مراسم و جلسات مختلف، افتخار داشته ام که کنار آنها بنشینم و دست تک تکشان را نیز می بوسم.

وی خاطرنشان کرد: سالن اجتماعات شهرداری برازجان نمازخانه هم هست و فرش شده، حتی در مراسمی که مدتی پیش برگزار شد، من خودم پایین نشستم و تصاویر آن نیز موجود است. بعد از ماجراهای پیش آمده، شایع شده بود که من دیگر حاضر به بازگشت به محل کارم نیستم و همین عزیزان به صورت گروهی تشریف آوردند و بنده را شرمنده محبتشان کردند.

شهردار برازجان افزود: قرار است سایر همکاران حاضر در آن مراسم نیز از تک تک همکارانی که روی زمین نشسته بودند دلجویی کنند.

تصویری از تجمع برخی از کارگران در حمایت از شهردار برازجان

[کد خبر:AJ27815]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

جدیدترین مطالب