82490904-71535352.jpg

-  آینه جم :  رئیس بیمارستان کنگان گفت: گسترش و تسریع در خدمات درمانی، مهمترین هدفگذاری ما برای امسال است.

به گزارش آینه جم به نقل از    روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان، دکتر « حسن حیدری» با انتشار پیامی به مناسبت آغاز سال نو، سال ۹۸ را سرآغازی نیکو برای گسترش خدمات درمانی و سرعت بخشیدن به چرخه خدمت گزاری به مردم دانست.

 

در متن این پیام، آمده است:

بهار؛ زیباترین جلوه هنرمندی خداوند بر زمین، یک بار دیگر از راه رسید و زمین در حیاتی دوباره، ارمغان آور امید در دل ها شدایرانیان هرسال با رسوم و آئین های ویژه به استقبال آمدن بهار می روند و با جشن گرفتن نوروز، به حیات طبیعت سلام می گویند.

بهار برای همه ما معنی و مفهوم زندگی دوباره و سرآغازی دیگر دارد. سرآغاز چرخه حیات، بهار است.

نوروز باستانی را به خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همکاران زحمت کش خود در حوزه سلامت و به ویژه همکاران گرانقدر ر بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. برای هموطنان عزیز در این سال آرزوی سلامتی، شادی و خیر فراوان دارم.

از تلاش های شبانه روزی مجموعه کادر پرستاری، پزشکان، پرسنل و کارکنان بیمارستان کنگان که با همت خود از تنگناها عبور کرده و با تمام توان به مردم خدمت رسانی کردند، صمیمانه قدردانی می کنم؛ همچنین از هیات رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و در راس آن، رئیس دانشگاه، نماینده محترم مردم جنوب استان بوشهر، فرماندار فرزانه شهرستان کنگان، امام جمعه معزز کنگان و مردم قدرشناس و نجیب ایران و به ویژه استان بوشهر، تشکر می کنم.

در سالی که گذشت، با وجود همه مشکلات مالی، موفق به راه اندازی اتاق عمل جراحی مغز و ستون فقرات و همچنین جذب جراح مغز و ستون فقرات شدیم که در همین راستا موارد زیادی مورد عمل جرلحی مغز قرار دادیم و از مرگ نجات دادیم تا با سلامت به آغوش گرم خانواده بازگردند؛ و این بزرگ ترین افتخار ما در سال ۹۷ بود.

امید است در سال ۹۸، خدمات خود را سرعت و گسترش بیشتری ببخشیم تا بتوانیم گامی موثر برای چرخه خدمتگزاری به مردم برداریم.

دکتر حسن حیدری

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان

[کد خبر:AJ27849]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

جدیدترین مطالب