آینه جم : فرمانده انتظامي استان گفت: با شناسايي و دستگیری اعضای 4 باند حرفه اي سارقان طلاجات منزل در استان بوشهر، 4 ميليارد و 683 ميليون تومان طلاي مسروقه كشف شده است.  
 
به گزارش «آینه جم »؛ سردار خليل واعظي ادامه داد: در پي وقوع چند فقره سرقت طلاجات منزل در شهرهای مختلف استان طرح عملياتي برخورد با سارقان منزل در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهي استان و شهرستان هاي تابعه قرار گرفت.

وي اضافه كرد: پس از انجام تحقيقات ميداني و اقدامات علمي و اطلاعاتي كاراگاهان پليس، 14 نفر سارق غيربومي اعضای 4 باند سرقت طلاجات منزل طي یک هفته گذشته در عمليات هاي مختلف دستگیر شدند و در این رابطه سه دستگاه خودرو توقیف شد.

به گفته سردار واعظي، اين افراد معمولا در تعطيلات آخر هفته با استفاده از پلاک های سرقتی وارد شهرهاي هدف شده، در محل هاي مرفه نشين پس از اطمينان از خالي بودن منزل اقدام به سرقت طلا، جواهرات و وجه نقد مي كردند.

وی بیان کرد: سارقان تاکنون به 39 فقره سرقت طلاجات به ارزش 4 میلیارد و 683 میلیون تومان در شهرهای مختلف استان اعتراف کردند.

سردار واعظي با بيان اينكه بهتر است شهروندان طلاجات و اموال با ارزش خود را در صندوق امانات بانک ها نگهداري كنند، خاطرنشان كرد: هنگام ترک منزل فردي مورد اعتماد جهت مراقبت از منزل در نظر بگيريد و اموال با ارزش از جمله طلاجات را از دسترس سارقان دور نگهداريد.

وي همچنين تاكيد كرد: اطلاع رساني سريع و به موقع موارد مشكوك به سامانه 110 پليس از جمله خودروهايي با سرنشينان مشكوک، كمك بزرگي در پيشگيري از وقوع اين سرقت ها خواهد كرد.

[کد خبر:AJ28224]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

جدیدترین مطالب