اتخاذ تمهیدات ویژه برای مسابقه پارس جنوبی جم و پرسپولیس

آینه جم: نائب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر گفت: بی‌توجهی مسئولان استان نسبت به مشکلات مالی پارس جم پذیرفتنی نیست.

حسن رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار آینه جم، در خصوص بازی حساس پارس جم و پرسپولیس به میزبانی شهرستان جم اظهار داشت: پس از هفته بیست و نهم و کشیده شدن تکلیف تیم قهرمان لیگ برتر به هفته پایانی، مسئولان شهرستان جم از همان ابتدا با برنامه ریزی در صدد انجام یک میزبانی مطلوب هستند و برای این رویداد مهم از تمام ظرفیت‌های شهرستان استفاده شده است.

وی با اشاره به خصلت مهمان نوازی مردم شهرستان جم ادامه داد: مردم استان بوشهر از دیرباز به مردانگی و مهمان نوازی معروف هستند و شهرستان جم نیز علاوه بر این ویژگی‌ها، در بین مردم استان بوشهر به دیار علم و ادب و هنر شهره عام و خاص است.

حسن رمضانی بیان کرد: همه هواداران تیم‌های لیگ برتر برای مردم ما قابل احترام هستند و در طول دو سال حضور در لیگ برتر خصلت مهربانی و مهمان نوازی مردم شهرستان جم همواره مورد ستایش تیم‌های مهمان و هواداران آنها قرار داشته است.

پارس جم شرافتمندانه به میدان می‌رود

نایب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر افزود: انتظار علاقمندان فوتبال از تیم پارس جنوبی جم برای انجام یک بازی زیبا، جنگنده و جوانمردانه، انتظار بجایی است و با شناختی که از بازیکنان، مربیان و کادر فنی این تیم داریم قطعاً با شرافت پا به این مسابقه خواهند گذاشت و از نام شهرستان جم و استان بوشهر دفاع می‌کنند.

وی ادامه داد: زیر فشار قرار دادن تیم پارس جنوبی جم از سوی هواداران تیم‌های دیگر پذیرفته نیست و جم فردا برای هیچ تیم دیگری بازی نمی‌کند بلکه برای حیثیت فوتبالی و سربلندی مردم این خطه تلاش می‌کند و این چیزی است که همه مردم از نماینده استان خود در لیگ برتر می‌خواهند.

سخنگوی شورای استان بوشهر با ابراز گلایه از بی توجهی مسئولان استان نسبت به مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم گفت: جنوب استان بوشهر به واسطه استقرار پارس جنوبی، فضای صنعتی خشن با آلودگی‌های بالا برای مردم این منطقه به وجود آورده است که حضور تیم پارس جنوبی جم در لیگ برتر شور و نشاط وصف نشدنی را به پیکره جامعه جنوب استان بوشهر و شهرستان‌های همجوار آن در استان‌های فارس و هرمزگان تزریق کرده است.

لزوم حمایت مالی از تیم پارس جنوبی جم

رمضانی با تاکید بر حمایت مالی از تیم پارس جنوبی جم افزود: حفظ این ظرفیت ورزشی برای مردم استان بوشهر و شهرستان‌های همجوار آن یکی از مهمترین رسالت‌های شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی‌های عسلویه در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی آنهاست و امیدواریم در اسرع وقت برای حل مشکلات این تیم چاره‌ای اساسی اندیشی شود چرا که بی توجهی به علاقه مندی مردم و جوانان این منطقه‌ی بسیار ثروتمند، گناهی نابخشودنی است.

نایب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر در پایان گفت: برای قدردانی از تلاش‌های بازیکنان، مربیان، مدیر عامل و تمام ارکان مدیریتی تیم پارس جنوبی جم که با دستان خالی پرچم این استان را در فوتبال کشور به اهتزاز درآورده‌اند، از همه مردم و علاقمندان به فوتبال در سراسر استان بوشهر درخواست می‌کنم تا با حضور زرد رنگ خود در ورزشگاه تختی جم، نماینده شایسته استان را مورد حمایت و تشویق‌های بی امان خود قرار دهند.

[کد خبر:AJ28316]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب