آینه جم:  راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، با طنین شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیسم بین المللی در شهر دوراهک برگزار شد.

به گزارش «آینه جم » به نقل از مهر؛ در این راهپیمایی باشکوه، راهپیمایان ندای حمایت از آزادی فلسطین سر دادند و نمونه ای از همدلی در دفاع از اصول و آرمان های والای انقلاب اسلامی را متجلی ساختند.

مردم ولایت‌مدار شهر دوراهک اتحاد خود را به نمایش گذاشتند

شهردار دوراهک در حاشیه این مراسم  گفت: تمام تمهیدات لازم در شهر دوراهک برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس فراهم است و باید از فرصت موجود برای اعلام تنفر به آمریکا و اسرائیل غاصب استفاده کرد.

هوشنگ احمدی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم روزه دار و ولایت مدار شهر دوراهک، در راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: حضور گسترده و پرشور مردم در این راهپیمایی پیامی برای مدعیان دروغین حقوق بشر و سران استکبار و صهیونیسم دارد تا بدانند که این صحنه هیچگاه خالی نخواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر مستضعفان و آزادگان جهان در مقابل ظلم و ستم صهیونیست‌ها ایستادگی کنند به زودی شاهد نابودی این رژیم منحوس و آزادی قدس شریف خواهیم بود.

شهردار دوراهک گفت: ملت ایران نیز با حضور گسترده خود در این روز نشان خواهد داد که همواره در صف مقدم حمایت از فلسطین حاضر است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر دوراهک در این مراسم گفت: روز پیروزی نهایی مسلمانان در روز قدس رقم خواهد خورد.

حسن دوراهکی با بیان اینکه دشمنان اسلام، تعبیر خواب پیروزی بر مسلمانان را با خود به گور خواهند برد اظهار داشت: حضور حماسی مردم در این راهپیمایی شکست اهداف دشمنان مردم فلسطین را به همراه دارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر دوراهک گفت: امروز مردم شهر دوراهک زن و مرد با مشت های گره کرده و یک صدا با فریادهای ‘مرگ بر اسراییل’، ‘ مرگ بر آمریکا’، ‘مرگ بر آل سعود، حمایت خود را از فلسطین اعلام کردند و حماسه ای بی بدیل خلق کردند.

فرمانده حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک نیز در حاشیه این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس امسال نشان خواهد داد که ملت ایران به تبعیت از مقام معظم رهبری در حمایت از ملت فلسطین همواره در صف مقدم بوده و مقاومت را سرلوحه کار خود قرار داده است و با تهدیدها و تشرهای ترامپ میدان را خالی نخواهد کرد.

غلامرضا دوراهکی با بیان اینکه مطمئناً با هوشیاری جهان اسلام، معامله ای به عنوان معامله قرن هرگز صورت نخواهد گرفت اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران پای اقتدار موشکی ایستاده است و در دنیای امروز دیگر جایی برای قلدری وجود ندارد.

فرمانده حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک با اشاره به چهلیمن سال برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: ۴۰ سال است که ملت ایران ندای معمار کبیر انقلاب که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کرد لبیک می‌گویند و در این ۴۰ سال نه تنها این روز کم‌رنگ نشده، بلکه هرسال پرشکوه‌تر، حماسی‌تر و کوبنده‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود.

فرمانده پاسگاه انتظامی شهر دوراهک نیز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: همانطوری که مقام معظم رهبری به اهمیت مشارکت مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره کردند مردم و مسئولان با درک شرایط و توطئه‌های دشمنان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان باری دیگر به صحنه آمدند تا با این حضور موجب ذلت کفر جهانی شوند.

داوود آذرباد با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس در شهر دوراهک در نظم و امنیت کامل برگزار شد اظهار داشت: اقشار و گروه‌های مختلف مردم اعم از زن و مرد، پیر و جوان در صف‌های بهم پیوسته با مشت‌های گره‌کرده حمایت همه‏ جانبه از قدس شریف را اعلام کردند.

فرمانده پاسگاه انتظامی شهر دوراهک گفت: آزادی قدس محور وحدت همه مسلمانان جهان است و دفاع از حقوق مظلومان از مهم‌ترین شعارهای نهضت امام خمینی (ره) بود که در این میان حمایت از فلسطینیان در صدر آن قرار داشت

[کد خبر:AJ28493]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان

 روز دریای خزر

روز دریای خزر

روز دریای خزر

جدیدترین مطالب