آینه جم : نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: ٢۶٠ میلیارد ریال به دهیاری های جنوب استان بوشهر تخصیص یافت.

به گزارش «آینه جم » به نقل از مهر؛ سکینه الماسی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات و توسعه زیرساخت‌ها در شهرها و روستاهای جنوب استان بوشهر تلاش‌های بسیاری داشته‌ایم.

وی اضافه کرد: شهرستان‌های جنوب استان بوشهر دارای روستاهای زیادی است از این رو توجه به حوزه روستایی از اولویت‌های اصلی در برنامه ریزی ها بوده است که تا به امروز اعتباری بالغ بر ٢۶٠ میلیارد ریال به آنها اختصاص یافته است.

الماسی افزود: توسعه روستایی یکی از موارد حائز اهمیت در پکیج ۶٠٠ میلیاردی نفت بود که بودجه قابل توجهی نیز از طریق اداره بنیاد مسکن و شهرسازی به آنها اختصاص یافت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: مرحله اول کمک به توسعه روستایی از محل درآمدهای نفت در قالب اصلاح معابر روستایی، ایجاد سیل بند، بهسازی راه‌ها، توسعه شبکه آبرسانی و طرح هادی روستایی بود که در سال ١٣٩٧ انجام شد.

الماسی ابراز امیدواری کرد: در تلاش هستیم در سال جاری مرحله دوم کمک به توسعه روستاها از محل درآمدهای نفت (پکیج ۶٠٠ میلیاردی) را اجرایی کنیم تا از این طریق کمکی برای ارتقا سطح شاخص‌های رفاه زندگی روستاییان کرده باشیم.

[کد خبر:AJ28529]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان/تصاویر

حضور متفاوتِ طلبه ها در سواحل گیلان

 روز دریای خزر

روز دریای خزر

روز دریای خزر

جدیدترین مطالب