به نام آگاه ترین آگاهان

به پایان آمد این دفتر
حکایت همچنان باقیست ...

ایزد آموزگار را جانانه شاکریم که بر ما اراده ای آفرید و توانی که در مسیر فهم آفریده هایش کوشا باشیم و به دنبال دانایی و آموختن برویم. در این زمان که به شکرانه ی چند سال بودن در مسلک آموزندگان علم و در محضر آموزگارانی دلسوز، برگ دیگری از دفتر عمر را ورق می زنیم و شادمانه های خود را به عرصه ی جشنی بس باشکوه و خاطره ساز نمایان ساخته ایم، لازم دانستیم بر مرام حرمت، مراتب قدردانی و سپاس خود را از یکایک عزیزانی که در کسوت حقیقی یا حقوقی دستی به مهر برای همراهی ما در خان آخر دانش اموختگی مان رسانده اند، به جا بیاوریم.
از حمایت مسئولین محترم و در راس آن ریاست محترم دانشکده که مجدانه و دلسوزانه پشتوانه ی ما بودند، از کارشناس فرهنگی، امور خوابگاهها و کلیه ی کارکنان خدوم و اساتید پرتلاش دانشکده فنی و مهندسی جم، از مدیریت محترم شهرک های مسکونی پارس جم، از سرپرست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جم و اپراتور پرتوان سالن شهید خاتمی، از مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان جم، از شهردار واعضای محترم شورای اسلامی شهر جم، از فرماندار محترم شهرستان جم، از رئیس محترم هیئت فوتبال شهرستان جم و همه ی دانشجویان پرتلاشی که زمینه ساز برپایی هر چه بهتر این جشن ماندگار گردیدند، صمیمانه سپاسگزاریم.
حقیقتا در این چند سال آنچه برای ما ارزشمند جلوه کرد، بسط فضای فعالیت های فوق برنامه در کنار مسائل علمی و آموزشی بود که علیرغم همه ی کمبودها و کوچکی محیط دانشکده، حمایت های مسئولین محترم انگیزه ای مضاعف به ما برای فعالیت داد. و بر همه ی عزیزان عیان است که اگر از دانشجو در این برهه ی سنی که سرشار از انرژی و انگیزه می باشد، درست رسیدگی و حمایت کنیم، چه کارهای بزرگی که انجام نخواهد داد. دانشجویان ورودی 94 به نظر کلیه ی اساتید و کارکنان دانشکده در کلیه ی ادوار دانشجویی، جزو شاخص ترین ورودی ها از این لحاظ بوده اند و این مایه ی فخر و مباهات است.
امید که چراغ راه اندیشه و علم در این نقطه ی خاص به یمن رابطه ی صمیمانه و درک متقابل دانشجویان کوشا و مسئولین دلسوز، تا سالیان سال افروخته و پرفروغ باشد.
در یادمان به نیکی می مانید ...


خرداد 98
کارگروه دانش آموختگی دانشجویان ورودی 94 دانشکده فنی و مهندسی جم

[کد خبر:AJ28566]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار/تصاویر

کمر خمیده؛ صبح تا غروب در شالیزار

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری/تصاویر

بهشت چهار فصل چهارمحال و بختیاری

جدیدترین مطالب