آینه جم:استاندار بوشهر خواستار جلوگیری از تخلفات در حوزه تحقق درآمدهای دولت شد و گفت: روزنه‌های تخلف و فرار مالیاتی در استان بوشهر شناسایی شود.

به گزارش آینه جم: عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست ستاد درآمد استان بوشهر اظهار داشت: به منظور تحقق درآمدهای مالیاتی مصوب در استان بوشهر شاهد اقدامات خوبی از سوی سازمان امور اقتصادی و دارایی هستیم.

وی با اشاره به تحقق درآمدهای مالیاتی پیش‌بینی شده در استان بوشهر طی سه ماه نخست امسال اضافه کرد: ظرفیت‌های قانونی برای تحقق درآمدهای مالیاتی باید از طریق دستگاه‌های ذیربط شناسایی شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم مسئولیت پذیری در حوزه تحقق درآمدهای دولت بر اساس برنامه مصوب تصریح کرد: ستاد درآمد استان بوشهر باید برنامه محور بوده و نشست‌ها به صورت مستمر برگزار شود.

وی خواستار جلوگیری از تخلفات در حوزه تحقق درآمدها شد و بیان کرد: باید با تلاش، تدبیر و برنامه‌ریزی روزنه‌های تخلف در فرار مالیاتی در واحدها و بخش‌های مختلف مسدود شود.

گراوند خواستار استفاده از تهاتر در حوزه مالیاتی شد و افزود: تهاتر یک ظرفیت برای پرداخت طلبی و بدهی پیمانکاران و دستگاه‌های اجرایی است که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی باید همکاری لازم را در پرداخت بدهی مالیاتی داشته باشند، اضافه کرد: در حوزه فرار مالیاتی باید بررسی‌های لازم صورت گرفته و راهکارهای لازم انجام شود.

استاندار بوشهر یکی از اولویت‌های مهم دولت را توسعه درآمدهای غیرنفتی دانست و خاطرنشان کرد: دولت برنامه‌های ویژه‌ای برای توسعه کسب درآمدهای غیر نفتی دارد.

[کد خبر:AJ28716]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

جدیدترین مطالب