آینه جم: دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: با دریافت گزارش مبنی بر کودک آزاری در یک کارواش شهر بوشهر پرونده ای در یکی از شعبه های دادسرا تشکیل و در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد.

به گزارش «آینه جم»؛ علی حسن پور در گفت وگو با ایرنا افزود: با شناسایی عامل و یا عاملان این کودک آزاری خاطیان تحت تعقیب و برخورد قانونی خواهد شد.

روابط عمومی بهزیستی استان بوشهر نیز در همین رابطه اعلام کرد: براساس گزارش رسیده به مرکز اورژانس اجتماعی ۱۲۳ مبنی بر یک مورد کودک آزاری در یک کارواش در شهر بوشهر، نیروهای اورژانس با گرفتن مجوز قضایی و با همراهی نیروی انتظامی به محل موردنظر مراجعه و با کودکی که مورد اذیت و آزار جسمی و روانی قرار گرفته بود روبه رو شدند. که بلافاصله کودک به بهزیستی ارجاع و در بیمارستان بستری شد.

براساس این گزارش، کودک آزار دیده پس از بستری آزمایش ها و معاینه های لازم انجام و روند درمان جسمی و روانی وی آغاز شد.

این گزارش می افزاید: درخصوص امور قضایی و رفتار مجرمانه حادث شده، پیگیری های لازم اعم از حضوری و مکاتبه ای با دادستان، فرمانداری، دفتر حمایت از کودکان، دادگستری، اداره آگاهی انجام شده است.

در همین راستا، ضمن تمهید شرایط مراقبتی، نگهداری، تحصیل و حمایت‌های روانی - اجتماعی، این اداره کل یک نماینده حقوقی و یک روانشناس را به طور ویژه برای پیگیری این پرونده تعیین کرده است.

[کد خبر:AJ28734]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس/تصاویر

آبتنی در گرمای خرماپزان بندرعباس

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

تصاویر/ کوچ عشایر قره داغ ارسباران

جدیدترین مطالب