آینه جم:  مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: ظهر امروز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو 405 در محور ساحلی دیر به بردخون یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.
به گزارش آینه جم؛   حسین ناظمیان‌پور عصر امروز در گفت و گو با  فارس در شهرستان دیر اظهار داشت: ساعت13:15 امروز یک دستگاه خودرو پژو 405 در محور بردخون به دیر حوالی روستای «نرکوه» واژگون شد.
مسؤول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه این خودرو چهار سرنشین داشته است،افزود: به محض اطلاع از این حادثه سه دستگاه آمبولانس از دیر ، بردخون و دروداحمد به منطقه اعزام شدند.
وی با اعلام اینکه در این حادثه یک نفر جان باخت، بیان کرد: سه سرنشین دیگر نیز مصدوم شدند که به وسیله سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اعزام شدند.
ناظمیان‌پور یادآور شد: مصدومین این حادثه از نواحی سر، صورت و اندام‌ها دچار تروما شده بودند که حال دو نفر از آنها وخیم گزارش شده است.
وی یادآور شد: پیش از این در سه ماهه نخست سال جاری در مسیر ساحلی دیر به بردخون  28 مورد تصادف و واژگونی خودرو با 46 مصدوم و هفت نفر فوتی اتفاق افتاده است که از این حیث این محور کشنده‌ترین جاده طی این مدت در شهرستان دیر بوده است.
[کد خبر:AJ28768]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق...

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا...

جدیدترین مطالب