«آینه جم»؛سرپرست باشگاه تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: اردوی آماده‌سازی این تیم در بروجن برگزار می‌شود و نسبت به جذب چند بازیکن اقدام خواهیم کرد.

به گزارش «آینه جم»؛ سعید مسیگر صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌ریزی لازم برای آماده‌سازی تیم شاهین شهرداری بوشهر برای حضور پرقدرت در لیگ برتر صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اردوی آماده‌سازی شاهینی‌ها در بروجن برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مراحل تست گیری و تمرینات آماده سازی تیم آغاز شده است و یک هفته در بروجن اردو خواهیم داشت.

سرپرست باشگاه تیم شاهین شهرداری بوشهر از جذب امین مشایخ و سلمان بحرانی به عنوان دو بازیکن مستعد بومی خبر داد و افزود: مبالغ پیشنهادی برخی از بازیکنان لیگ برتری بسیار بالا بود و باشگاه توان پرداخت آن را ندارد.

وی با اشاره به تمدید قرار برخی از بازیکنان فصل گذشته تیم شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: در اردوی بروجن چند بازیکن سهمیه لیگ برتری به تیم شاهین شهرداری بوشهر ملحق می‌شود.

مسیگر با اشاره به اینکه تاکنون توافقی با اسپانسر تیم صورت نگرفته است، ادامه داد: در این زمینه در حال مذاکره هستیم و انتخاب اسپانسر با موافقت هیئت مدیره انجام خواهد شد.

[کد خبر:AJ28790]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق...

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا...

جدیدترین مطالب