آینه جم : این روزها تصاویر، صوت‌ها و ویدئوهای درگیری خودروهای باربر بین خرم‌آباد و دیلم در فضای مجازی در حال انتشار است‌.

به گزارش « آینه جم »؛ ماجرا از جمعه شب جدی تر شده که یک خودروی شوتی اهل استانهای غربی کشور بصورت دسته‌جمعی در مسافرخانه‌ای در دیلم اتراق کرده بودند، خلاف جهت رانندگی کرده و به چند شهروند برخورد می‌کند. همین اتفاق باعث درگیری‌های بعدی گردید.

طوری که شنیده می شود طی روزهای اخیر 3 خودروی باری شهروندان دیلمی در حوالی شهرستان خرم آباد سرقت گردیده است.

آنچه باعث نگرانی است اینکه چنین رفتارهایی از محدوده قانونی خارج شده و وارد فضای احساسی گردیده که امکان بروز حوادث ناگواری هم وجود دارد.

اطلاعیه پلیس استان در خصوص سرقت سه خودرو حوالی خرم‌آباد

روابط عمومی پلیس استان بوشهر در واکنش به اتفاق اخیر طی بیانیه ای اعلام کرد: در پی سرقت ۳ دستگاه خودروی حاوی محموله های تجاری مربوط به شهروندان دیلمی در روز شنبه مورخه ۸ تیرماه در حوالی شهرستان خرم آباد، بلافاصله پلیس استان لرستان وارد عمل شده و با هماهنگی اطلاعاتی با پلیس بوشهر و انجام اقدامات ضربتی و عملیاتی، هر سه دستگاه خودرو سرقت شده کشف شد.

در این اطلاعیه آمده: حسب اعلام سردار مهدویان نسب فرمانده انتظامی استان لرستان، این اقدام مجرمانه هیچ ارتباطی به مردم شریف و نجیب استان لرستان نداشته و صرفا چند نفر قانون‌شکن مرتکب این سرقت ها شده اند که دو نفر از سارقان توسط پلیس آگاهی استان دستگیر و تلاش جهت دستگیری تمامی سارقان شناسایی شده ادامه داشته که  نتیجه نهایی اقدامات نیز، اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین با کسانی که به قصد برهم زدن آرامش مردم به انتشار شایعات دامن می‌زنند برخورد می‌شود.

[کد خبر:AJ28793]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق...

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا...

جدیدترین مطالب