آینه جم: پیکر پاک شهید غلامرضا سلیمی صبح امروز بر دستان مردم قدرشناس و شهید پرور بوشهر از مقابل بسیج مرکزی تا انتهای خیابان توحید تشییع شد.

به گزارش «آینه جم» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ امروز مردم شهر بوشهر پس از فراقی 31 ساله لاله پرپر شده دیگری را از بوستان انقلاب اسلامی بر دستان خود تشییع کردند تا همه بدانند خط سرخ شهادت و مقاومت برای همیشه در رگ و جان مردم این سامان جاری است.

در این مراسم مسئولان استان و فرماندهان نیروهای مسلح و دیگر اقشار مردم شرکت داشتند.

همچنین شب گذشته مراسم زیارت عاشورا و وداع با پیکر مطهر شهید سلیمی در مسجد توحید بوشهر برگزار شد.

پیکر شهید سلیمی پس از تشییع در بوشهر به دلوار منتقل می شود. صبح فردا برای بزرگداشت یاد این شهید والمقام مراسم زیارت عاشورا با حضور مردم دلوار در مسجد ولی عصر برگزار سپس پیکر شهید برای وداع به برخی روستاهای نوار ساحلی تنگستان منتقل می شود.

مراسم تشییع شهید سلیمی ساعت 16 و 30 دقیقه صبح فردا از مقابل سپاه دلوار تا زادگاهش برگزار می شود. سپس پیکر پاک این یادگار سالهای حماسه  ایثار پس از فراقی 31 ساله در زادگاهش روستای سالم آباد بخش دلوار آرام می گیرد.

غلامرضا سلیمی فرزند درویش در سال 1347 در روستای سالم آباد از توابع بخش ساحلی دلوار به دنیا آمد. وی در حالی که از ناحیه چشم جانباز بود در سال 67 در تک دشمن در منطقه زبیدات جاویدالاثر شد و اکنون پس از 31 سال پیکر پاکش در عملیات اخیر کمیته جستجوی مفقودین، تفحص و از طریق وسایل شخصی همراه پیکر، شناسایی شد.

[کد خبر:AJ28803]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق...

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا...

جدیدترین مطالب