آینه جم : رییس جهاد دانشگاهی بوشهر از برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی توسط این نهاد علمی و انقلابی خبر داد.
 
به گزارش « آینه جم » به نقل از ایسنا؛ علی احمدی زاده با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی از روز ۱۰ تیر ماه گفت: همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در استان در حال برگزاری است و آخرین مهلت ثبت‌نام تا پایان روز چهارشنبه 19 تیرماه می باشد.
 
وی تاکید کرد: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با همکاری معاونت عمرانی استانداری‌ بوشهر و مرکز آزمون جهاد دانشگاهی استان بوشهر، آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی را در دو رشته شغلی آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین برای استخدام ۶۵ نفر برگزار می‌کند.
 
رییس جهاد دانشگاهی بوشهر با توضیح نحوه ثبت‌نام در این آزمون استخدامی اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند تا ۱۸ تیرماه با مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانیww.hrtc.ir ضمن مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون و شرایط و ضوابط مندرج در آن، نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند.
 
احمدی زاده ادامه داد: آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی در شهرستان های بوشهر، تنگستان، جم، دشتستان، دشتی، دیر، عسلویه، کنگان و گناوه مطابق با جدول مندرج در دفترچه راهنما پذیرش خواهد داشت. 
وی خاطرنشان کرد: مواد آزمون علمی شامل دو بخش عمومی و تخصصی است که مفاد این دو آزمون نیز در دفترچه راهنما آمده است.
 
رییس جهاد دانشگاهی استان بوشهر در خصوص حد نصاب قبولی در آزمون علمی اضافه کرد: بر اساس شغل محل‌ها این نصاب تعیین می‌شود و پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت در این مرحله به آزمون عملی راه خواهند یافت. 
 
علی احمدی زاده با اشاره به نحوه انتخاب نهایی داوطلبان تصریح کرد: بر اساس نتایج آزمون عملی و کسب حداقل ۴۰۰ امتیاز از مجموع ۹۰۰ امتیاز آزمون همراه با در نظر گرفتن سهمیه امتیازات قانونی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) به گزینش معرفی خواهند شد که اسامی افراد مذکور در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir اعلام می‌شود. 
 
وی دارا بودن حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۳۰ سال برای مدارک تحصیلی دیپلم و فوق‌دیپلم و حداقل ۱۸ و حداکثر ۳۵ سال سن برای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر را شرط اولیه برای شرکت در آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی اعلام کرد. 
 
رییس جهاد دانشگاهی بوشهر گفت: این آزمون به شکل متمرکز در ۱۸ مرداد، همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
[کد خبر:AJ28817]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب