آینه جم:در ادامه نقل و انتقالات و در آستانه بازی‌های فصل نوزدهم مسابقات فوتبال باشگاه‌های لیگ برتر ایران مگنو باتیستا بازیکن بزریلی به تیم پارس جنوبی‌جم پیوست.

به گزارش«آینه جم» به نقل از تسنیم؛در آستانه بازی‌های فصل نوزدهم مسابقات فوتبال باشگاه‌های لیگ برتر ایران مگنو باتیستا هافبک تدافعی باتجربه برزیلی به  تیم پارس جنوبی‌جم پیوست.

 مگنو باتیستا هافبک برزیلی که سابقه بازی در تیم‌های نفت تهران، گسترش فولاد و نفت آبادان را دارد و سال گذشته در پیکان تهران حضور داشت بعد از توافق با مدیران باشگاه پارس جنوبی قرارداد یک ساله‌اش را به امضا رساند.

باتیستا در تیم‌های نفت آبادان و گسترش فولاد به مدت 4 سال شاگرد فراز کمالوند بوده و حالا در پارس جنوبی جم بار دیگر زیر نظر این مربی در تیم پارس جنوبی‌جم حضور دارد.

تیم پارس جنوبی‌جم تاکنون بازیکنان با تجربه‌ای برای حضور در فصل آینده مسابقات لیگ‌برتر باشگاه‌های ایران جذب کرده که در این راستا مدافع فصل گذشته امیرحسین اسماعیل‌زاده مدافع چپ تیم استقلال هم با عقد قراردادی سه‌ ساله به پارس جنوبی جم پیوست.

تیم پارس جنوبی‌جم برای حضور مقتدر در بازی‌های لیگ برتر خود را آماده می‌کند که در این راستا  شاگردان فراز کمالوند در نخستین دیدار تدارکاتی خود در اردوی سرعین به مصاف نفت ایرانیان رفت و در پایان به برد پرگل 5 بر صفر دست یافتند.


اردوی تیم پارس جنوبی‌جم در سرعین اردبیل تا 25 تیرماه ادامه دارد و در جریان این اردو دو بازی تدارکاتی دیگر در دستور کار کمالوند و شاگردانش قرار می‌گیرد.
[کد خبر:AJ28838]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر/تصایر

آغاز فصل صید ماهی در خزر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق العلما»/تصاویر

پیاده روی زائران اربعین در «طریق...

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا سید»/تصاویر

زندگی در روستای « سرآقا...

جدیدترین مطالب