00000000000000000000000000000000000000001650264335images.jpg

 

جدیدترین شنیده ها و اخبار انتخاباتی مجلس شورای اسلامی به روایت رسانه خبری تحلیلی آینه جم 
 
 
حد نصاب کسب رأی در حوزه‌های انتخابیه به ۲۰ درصد کاهش یافت
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: تاکنون حد نصاب کسب رأی در حوزه های انتخابیه، ۲۵ درصد بود که در انتخابات پیش روی مجلس، با کسب ۲۰ درصد از آرای صحیح محاسبه می شود.
 
 
حضور نمایندگان در روستاها بیشتر شده است. گویا این حضور بی ارتباط با برگزاری  انتخابات  مجلس در سال جاری نیست. گفتنی است همراهی مسئولان اجرایی مرتبط با روستاها با نمایندگان در این حضورها، در مواقعی امکان مصادره خدمات دولت به نفع نمایندگان را فراهم می کند
 
 
باهنر در نشست خبری:
ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس نام جدیدی خواهد داشت/ جمنا را کنار نمی‌گذاریم
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ما به دنبال آن هستیم که ائتلاف بزرگ‌تری را تشکیل دهیم اما این مسئله به معنای کنار گذاشتن جمنا نیست؛ در انتخابات آینده با یک اسم جدید به عرصه می‌آئیم.
 
 
کاندیدای احتمالی حوزه دشتی و تنگستان: اسپانسر من جهت ورود به انتخابات خدا و مردم می باشد
عبدالحسین زارعی از کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتی و تنگستان می باشد که اعلام داشته است؛ هزینه ای ندارم و اسپانسر من خدا و مردم می باشد ؛ وی دکترای برق و مدرس دانشگاه است و حضور خود در انتخابات تائید کرده است.
 
 
کاندیدای احتمالی اصولگرای حوزه بوشهر: تشکیلات خانه کارگر استان مرا سرلیست حمایتی خود قرار داده است
ابراهیم ایزدپناه  کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم که با برند اصولگرایی قصد دارد وارد عرصه انتخابات شود اعلام کرد تشکیلات خانه کارگر استان بوشهر مرا به عنوان سر لیست وگزینه حمایتی خود در انتخابات مجلس به تهران معرفی کرده است.
 
 
پور فاطمی: حضور من در انتخابات مجلس حوزه دشتی و تنگستان قطعی است
 حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری قطعی خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه دشتی و تنگستان خبر داد
 
 
تغییر استانداران و فرمانداران تا پایان انتخابات مجلس متوقف شد
معاون سیاسی وزیر کشور: 
ما طی بخشنامه‌ای جز در موارد اضطرار هرگونه تغییر فرمانداران و استانداران را متوقف کردیم چرا که عملا وزارت کشور و ستاد انتخابات وارد مرحله اجرایی و عملیاتی شده است./ایسنا
 
 
ظهور سایت خبری و کانال در شبکه های اجتماعی با اهداف انتخاباتی 
در حالیکه تا انتخابات مجلس شورای اسلامی حدود ۷ مانده است بررسی فضای مجازی حاکیست کانال ها و سایت هایی با اهداف انتخاباتی در حال ظهور است!
 
 
ائتلاف اصلاح طلبان و اصولگرایان دیر! 
شنیده می‌شود برخی از نیروهای ذی نفوذ اصلاح طلب و اصولگرای شهرستان دیر در نشست های مشترکی مصمم شده اند برای راهیابی نماینده ای از این شهرستان به مجلس تلاش کنند.
 گویا قرار است از اشخاصی  که در نظر دارند از این شهرستان وارد عرصه انتخابات شوند، دعوت کرده تا به ارائه برنامه بپردازند. این افراد معتقدند پس از بررسی و برآیند وزن آرا این کاندیداهای یک یا دو نفر را انتخاب و از دیگر داوطلبان نمایندگی می‌خواهند که از این عرصه کنار بروند تا راه را برای داوطلب نهایی باز کنند. آنها معتقدند تنها راه موفقیت نیروهای این شهرستان در انتخابات پیش رو ماندن یک یا دو نامزد در عرصه انتخابات می باشد.
 
 
تبلیغات زودهنگام رصد می شود 
معاون سیاسی وزیر کشور:تبلیغات زودهنگام  را در ستاد‌های انتخاباتی استان‌ها رصد می‌کنیم و در صورت نیاز تذکر داده و در شرایطی که افراد اصرار بر تبلیغات داشته باشند، به عنوان تخلف انتخاباتی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.
 
 
نام هایی که برای رقابت انتخابات مجلس از حوزه جنوب رقابت خواهند کرد 
‌کارگر،  رضوی،  عادل احمدی،  موسی احمدی،  جلالیان،  حیدری،  الماسی،  بردستانی ،  بادام فیروز ،  کرمی و عاشوری  از نام هایی است که خود را برای رقابت   انتخابات مجلس از حوزه جنوب استان آماده می کنند
 
 
 
اگر کاندیدایی ۱ میلیارد هم بدهد به نفع وی کنار نخواهم رفت
اسکندر بهروزی ازنامزدهای مستقل یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اعلام کرد: اگر کاندیدایی ۱ میلیارد هم بدهد به نفع وی کنار نخواهم رفت.
بهروزی رئیس اسبق دانشگاه امام خامنه ای بوشهر، اهل روستای آبطویل و دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت است.
 
تعداد همراهان نمایندگان در جلسات اداری افزایش یافته است. گویا تهیه فیلم، خبر و عکس از نمایندگان و اطلاع رسانی آنلاین از تحرکات آنها دلیل افزایش همراهان نمایندگان در جلسات است. گفتنی است حضور اکیپ اطلاع رسانی و تبلیغی همراه نمایندگان در جلسات، در مواقعی باعث موضع گیری های تبلیغی و هدر رفت زمان جلسات مهم استان می شود.
 
وزیر کشور: کاندیداهای انتخابات مجلس آینده درباره تقسیمات کشوری وعده ندهند
➖رحمانی فضلی:
در انتخابات پیش رو، نامزدهای انتخاباتی توجیه می‌شوند که درباره تقسیمات کشوری وعده ندهند چون تقسیمات کشوری از اختیارات دولت است نه نمایندگان مجلس
ما کاری به وعده‌های دیگران درباره تقسیمات کشوری نداریم و وظیفه خودمان خود را انجام می‌دهیم
 
یکی از کارگران پارس جنوبی، کاندیدای مجلس می‌شود/ هدفم حمایت از کارگران عسلویه و کنگان است.
احمد بادام فیروز، کارگر پارس جنوبی، کاندیدای انتخابات مجلس می‌شود.
[کد خبر:AJ28887]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب