به گزارش  آینه جم ، درحالی که تیرماه امسال با گرمای بالای 50 درصد در چندین نقطه استان بوشهر همراه بوده شاهد خزان عمر مدیریتی چندین مدیرکل در استان بوشهر بوده ایم که البته برخی از این افراد در جایگاه های مهم تر قرار گرفته اند.
 
بر اساس این گزارش، در تیرماه امسال آیین های ویزه ای برای تودیع و معارفه مدیران هلال احمر، دیوان محاسبات و برنامه و بودجه استان انجام و با صدور حکم جدید برای مدیرکل گمرک استان بوشهر به زودی تودیع و معارفه ای نیز در این مجموعه اقتصادی انجام خواهد شد.
 
بررسی این عزل و نصب ها نشان می دهد که برخی از این مدیران توانستند سهم استان بوشهر در حوزه مدیریت کشوری را ارتقاء دهند به گونه ای که حسین درویشی در استان فارس رئیس جمعیت هلال احمر این استان شد تا دکتر حاجیانی از مدیران باسابقه بوشهری جایگزین وی شود.
 
دکتر عوض پور به سازمان برنامه و بودجه رفت تا مسؤول امور بودجه بهداشت و رفاه این سازمان شود و به جای وی علی درویشی معاون وی قرار گرفت و ابراهیم مرادیان مدیرکل دیوان محاسبات استان کهگیلویه و بویراحمد جایگزین سید یعقوب حسینی در دیوان استان بوشهر شد که پس از سی و چندسال به افتخار بازنشستگی نائل شده بود.
 
البته در تیرماه امسال اسماعیل کیهان سرپرست دشتستانی دیوان محاسبات استان بوشهر که در مجموعه کشوری دیوان از احترام ویزه ای برخوردار است نیز در استان کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل این دستگاه شد تا تهاتر مدیران این دو مجموعه بین دو استان همجوار، رنگی عادلانه به خود گیرد.
 
امروز و در بیست و دومین روز تابستان، منصور بازیار ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر بر اساس آن چه اعلام شده به دلایل شخصی از سمتش استعفا داده تا در ستاد گمرک ایران و در کمیسیون معاملات مسئولیت بگیرد.
 
جایگزین بازیار که در دوران کوتاه مدیریتیش فضای بسیار خوب و مناسبی برای داد و ستد اقتصادی در سطح گمرکات استان ایجاد کرده بود، بهروز قره بیگی است که چندین سال در استان بوشهر حضور دارد و به دلیل قرارگرفتن در جایگاه های مختلف گمرک از تجربه وسیعی برای خدمت به مردم استان برخوردار است .
 
البته نباید از انتصاب مصطفی سالاری استاندار اسبق بوشهر و گیلان بر مدیریت سازمان تامین اجتماعی کشور نیز به راحتی گذشت که توانست سهمی منحصر به فرد برای استان بوشهر در عرصه کلان مدیریتی کشور ایجاد کند ، هرچند جایگزین وی در استانداری گیلان نیز به یک بوشهری رسید تا دکتر ارسلان زارع فعلا به عنوان سرپرست این مجموعه را مدیریت کند.
[کد خبر:AJ28896]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب