آینه جم : دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورد نوعی كلاهبرداری به بهانه صدور کارت بیمه تكمیلی یا کارت درمان انجام می شود به هم استانی ها هشدار داد.

به گزارش « آینه جم »؛ اخیرا برخی افراد با به دست آوردن اطلاعات سجلی افراد به درب منزل آنها مراجعه كرده یا تماس برقرار کرده و مدعی ارائه کارت سلامت یا بیمه تکمیلی با تاییدیه وزارت بهداشت هستند.

این درحالیست که پیگیری های بعدی نشان می دهد پزشكانی كه نامشان در لیست آمده با چنین شركتی قرارداد نداشته و بیمه سلامت نیز از قانونی بودن چنین فعالیتی ابراز بی اطلاعی كرده است.

در همین خصوص دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد: به تازگی فرد یا افرادی در قالب طرح های بهداشتی و درمانی مانند بسیج ملی کنترل فشار خون، با شهروندان تماس گرفته و درخواست آدرس و وجه نقد جهت صدور کارت تخفیف بیمه بهداشتی درمانی و یا بیمه سلامت می کنند.

این  افراد سودجو به اسم وزارت بهداشت، قصد اخاذی از مردم را دارند و در عوض کارت بیمه ای که کاربرد چندانی ندارد تحویل مشتری می دهند.

در این اطلاعیه از هم استانی ها خواسته شده فریب این اقدامات كلاهبردارانه را نخورند و برای دریافت هرگونه کارت بیمه بهداشتی درمانی، بیمه سلامت و سایر بیمه ها، از طریق مراجع قانونی و ذیصلاح اقدام نمایید.

[کد خبر:AJ29064]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب