آینه جم:  فرماندار شهرستان کنگان گفت: امسال در هفته دولت 38 پروژه با اعتبار بالغ بر110 میلیارد تومان در شهرستان کنگان افتتاح می‌شود.
 
به گزارش آینه جم به نقل از فارس ، فتح الله نوروزی شامگاه پنج‌شنبه در نشست با اصحاب رسانه با گرامیداشت روزخبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران راویان صدیق اطلاعات هستند و از جمله پشتوانه‌های مهم آنها می‌توان به اعتمادسازی و امانت‌داری با انعکاس اخبار حقیقی و شفاف اشاره کرد.
 
فرماندار کنگان با اشاره به مشخص بودن جایگاه خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران می‌توانند در تحرک‌بخشی جامعه تأثیر مثبتی داشته باشند و همچنین نقش خبرنگاران در اطلاع‌رسانی و دانایی‌بخشی زیربنایی توسعه‌مدار بسیار روشن و موثر است.
 
وی با بیان اینکه حق دانستن مردم، از مسؤولیت‌های خبرنگاران است، افزود: برای ارتقای دانش در حوزه خبرنگاری برنامه‌ریزی‌های لازم انجام و دانش‌افزایی و آموزش در این حوزه تقویت شود.
 
نوروزی با اشاره به سفر ریاست جمهوری به شهرستان  کنگان در اواخر اسفندماه سال گذشته، خاطرنشان کرد: در این سفر اعتبارات خوبی بالغ بر 85 میلیارد تومان برای آموزش و پرورش، میراث، آب، سیستم کنترل پالایش و ... اختصاص داده شد.
 
فرماندار کنگان با اشاره به هفته دولت افزود: امسال در هفته دولت 38 پروژه با اعتبار بالغ بر110 میلیارد تومان در شهرستان کنگان افتتاح می‌شود.
 
وی با اشاره به پروژه‌های آموزشی گفت: 12 واحد آموزشی در قالب 110 کلاس درس در سطح شهر کنگان در حال ساخت است.
 
نماینده عالی دولت در کنگان عنوان کرد: در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی، بهداشتی و ... مبالغ خوبی اختصاص داده شده است و پروژه‌های خوبی نیز کلنگ‌زنی و افتتاح خواهند شد.
[کد خبر:AJ29129]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور/تصاویر

ارز آوری چند روستا با خیارشور

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس/تصاویر

برداشت خرما از روستای کنارو بندرعباس

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

گزارش تصویری گردهمایی عصر عاشورا جم

  آینه جم؛ گزارش تصویری...

جدیدترین مطالب