آینه جم: در هفته دولت امسال ۴۳ پروژه با ۱۳۴ میلیارد تومان اعتبار در شهرستان کنگان استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

به گزارش اینه جم، فرماندار کنگان  در حاشیه سفر استاندار بوشهر به کنگان و افتتاح بلوار امام حسین (ع) این شهر در گفت و گو با ایرنا افزود: از این شمار ۴۱ پروژه با اعتبار ۷۰ میلیار تومان در هفته دولت و ۲ پروژه با اعتبار ۶۴ میلیارد تومان پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه به بهره برداری برسد.

فتح الله نوروزی افزود: با افتتاح پست برق اختر در تا پایان شهریور ماه جاری تعادل بخشی در حوزه برق شهرستان کنگان ایجاد خواهد شد.

وی به سفر استاندار بوشهر به کنگان اشاره و بیان کرد: روز گذشته با حضور استاندار بوشهر ۵ پروژه با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی در این شهرستان افتتاح شد.

نوروزی افزود: بلوار امام حسین (ع) کنگان، سالن چندمنظوره بانوان سیراف، فیبر نوری کنگان، ساختمان ناحیه گاز سیراف و زمین چمن بزرگ پرک از مهمترین پروژه هایی بود که با حضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر به بهره‌برداری رسید.

فرماندار کنگان یادآورشد: سالن مجهز و کم نظیر بانوان شهر سیراف که با حمایت و همراهی پتروشیمی زاگرس ایجاد و به بهره‌برداری رسید به عنوان یکی از مجهزترین مجموعه های ورزشی استان و جنوب کشور نتیجه تعامل با صنعت است که باید از این فرصت ها برای تقویت شهرستان استفاده مطلوب کرد./ رضا زیارتی- ثلاث

[کد خبر:AJ29273]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

تصاویر/ زندگی در تار و پودِ تنبور

 زندگی در تار و پودِ تنبور

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس/تصاویر

برداشت طلای سرخ در دامنه های زاگرس

جدیدترین مطالب