به گزارش آینه جم ، در راستای ارتقاء سطح آگاهی هم استانی های عزیز نسبت به رویدادهایی که کمتر خبری می شود، شنبه هر هفته در قالب بسته خبری، آخرین رویدادهای دسته اول سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و علمی را تقدیم حضورتان می کنیم.
 
اعتراض بعضی دستگاه های اجرایی که دستگاه برتر انتخاب نشدند
 

انتخاب 12 دستگاه برتر اداری در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی در هفته دولت صدای خیلی از دستگاه های اجرایی استان را در آورده است. در حالی که سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر انتخاب دستگاه را بر اساس یک چک لیست عنوان و آن را مستند به یک سری فعالیت های ابلاغ شده دانسته اما بیشتر دستگاه های اداری که سال گذشته در ردیف 11 دستگاه برتر بوده و امسال انتخاب نشده اند معتقدند که عملکرد سال جاری آنها حتی بهتر از سال گذشته بوده است
 
.احمدی نژاد اپوزیسیون می شود!!!
 
تیم مشاور احمدی نژاد با تحلیل شرایط فعلی کشور به او پیشنهاد داده اند که باید نقش اپوزیسیون یا آلترناتیو درون ساختار نظام را بازی کند . این گروه معتقدند که رفتارهای سینوسی احمدی نژاد موجب تقویت رای او در جامعه ی خاکستری می شود . پیام تبریک بابت تولد مایکل جکسون بخشی از سناریوی جدید مشاوران احمدی نژاد است
 
.فروش یک کوچه توسط اعضای شورای شهر یک شهر ساحلی استان
 
شنیده شده است در یکی از شهرهای ساحلی استان اعضای شورای شهر یکی از کوچه های منتهی به قبرستان را تبدیل به زمین مسکونی کرده و به تعدادی از بستگان خود واگذار کرده اند . ظاهرا اعتراضات مردمی شدیدی در این باره در حال شکل گیری می باشد .

تکذیب زمین خواری فوتبالیست مشهور کشوری توسط استاندار بوشهر
 
شنیده شده که بخشی از زمین های اطراف جزیره نگین که جزء اراضی دولتی بوده به اشخاصی از جمله یکی از بازیکنان مشهور بازنشسته تیم ملی فوتبال ایران فروخته و به نوعی زمین خواری در این محدوده رخ داده است. استاندار بوشهر در گفتگو با سوک این اخبار را تکذیب و آن را بی اساس خوانده است.
 
اعتراف اصلاح طلبان به امید بخشی رهبری به جوانان
 
شنیده شده در جلسه ی اصلاح طلبان گفته شده که «ما در حالی مدعی جوانگرایی بودیم که پیرترین دولت بعد از انقلاب اسلامی را داشتیم. انتصاب‌های رهبری نور امیدی در دل جوان‌ها ایجاد کرده و باعث تقویت سرمایه اجتماعی نظام شده است». اصلاح‌طلبان اعتراف کرده‌اند که طرح گفتمان مقاومت از سوی رهبر معظم انقلاب، به ویژه سرنگونی پهپاد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی سبب تقویت عزت و اقتدار نظام اسلامی در میان مردم شده است
 
.خداحافظی تلویحی پولادی ریشهری با معاونین بهزیستی
 
در هفته گذشته ، پولادی ریشهری مدیرکل بهزیستی استان بوشهر در جلسه ای از معاونینش خداحافظی کرد. وی که در یک ماه گذشته کمتر در جلسات استانداری شرکت می کرد گویا عطای کار در بهزیستی استان را به لقایش بخشیده و احتمالا به زودی این سازمان را ترک می کند. گفته می شود اختلافات وی با استانداری بوشهر دلیل عمده جداشدن این مدیر اصلاح طلب از بدنه مدیریتی است. از آنجا که رئیس سازمان بهزیستی کشور در انتصاب های جدیدش در تعدادی از استان ها از نیروهای درون سازمان بهزیستی برای پست های مدیریتی استفاده کرده به احتمال زیاد در بهزیستی استان بوشهر نیز در صورت هر گونه تغییر مدیریتی از پرسنل این سازمان برای جایگزین پولادی ریشهری استفاده می شود. دکتر پولادی ریشهری عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور بوشهر است.
 
 
تایید صلاحیت پورفاطمی قوت گرفته است
شنیده ها حکایت از قوت گرفتن احتمال تایید و احراز صلاحیت پور فاطمی دارد که دوره گذشته رد صلاحیت شده بوده است .
 
گفته می شود رایزنی های سنگینی در پایتخت صورت گرفته شده و قول های مساعدی نیز داده شده است .


بهروزی کاندیدای بوشهر می شود
 
گفته می شود اسکندر بهروزی از نیروهای اصولگرای حوزه بوشهر که اصالتا اهل آبطویل بوده و قبلا مدیر دانشگاه امام خامنه ای بوشهر نیز بوده است .
 
یک نفر در مشهد نرخ بلیط هواپیما در بوشهر را تعیین می کند !!!
 
نرخ سرسام آور بلیط هواپیما در مسیر بوشهر به تهران و بالعکس سبب شده که این مسیر یکی از گران ترین نرخ ها در سطح کشور داشته باشد به گونه ای که در خوش شانس ترین شرایط از 393 هزار تومان تا بیش از یک میلیون و دویست هزار تومان برای یک سفر رفت هوایی شما باید هزینه کنید. دوری فاصله زمانی و مکانی بوشهر از پایتخت و به خصوص برای افراد بیمار و مسن یکی از دلایل رغبت به استفاده از هواپیما در این مسیر است . استاندار بوشهر در نشست با رسانه ها در هفته گذشته گرانی بلیط هواپیما را به موضوع حج و کمبود هواپیمامرتبط دانسته در حالی که یک مقام در هواپیمایی جمهوری اسلامی به سوک اعلام کرده که تنها شرکتی که مجوز پرواز به عربستان برای ایاب و ذهاب حجاج داشته شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بوده و این شرکت هم اقدامی در راستای افزایش قیمت هایش نداشته است. گفته می شود که فردی در مشهد قیمت گذار تمامی پروازهای تهران به بوشهر و بالعکس است. ورود دادستان بوشهر به موضوع گرانی بلیط هواپیما خواسته مردم استان بوشهر است.
 
کریمی  هم کاندیدای مجلس در بوشهر می شود
فاضل کریمی که دانشجوی دکترای مدیریت است و در دانشگاه دلوار تدریس می کند تصمیم دارد در حوزه بوشهر ، گناوه و دیلم کاندیدای مجلس شود . وی اصالتا اهل تنگستان می باشد .
شورای وحدت در بوشهر فعال می شود
 
اخیرا در کشور شورای وحدت برای همگرایی در جریان اصولگرایی تشکیل شده است که تمام جریانات اصلی انقلابی را تحت پوشش قرار خواهد داد .
بزودی شورای وحدت در استان بوشهر نیز فعالیت خود را بصورت گسترده آغاز خواهد کرد .
 
 
باران پاییز کم و دیر شروع می شود 
 
معتبرترین سایت پیش بینی جهان به نام  اکیوودر در جدیدترین پیش بینی خود برای فصل پاییز قاره آسیا ، اعلام کرد: نیمه جنوبی ایران در دو ماه اول فصل پاییز از کمترین شانس برای بارندگی برخوردار است.
 

 
 
با کمک این پیش بینی معتبر ، کارشناسان هواشناسی معتقدند ممکن است یک باران (لیمر) زود هنگام در آبان ماه در استان بوشهر و برخی از استان های نیمه جنوبی رخ دهد اما باران های اصلی و تاثیر گذار از اواسط آذرماه به بعد در این نیمه اتفاق خواهد افتاد.
 
 
فرمانداری دشتستان در برزخ انتخابات
 
 
شنیده های حکایت از آن دارد که تاخیر در انتصاب فرماندار دشتستان تاکنون باتوجه به ملاحظات انتخاباتی برخی جریان های خاص درون دولت است که تلاش دارند با انتصاب فرد مورد نظر خود بتوانند در انتخابات آتی با شانس بیشتری مواجه شوند .
 / سوک 
[کد خبر:AJ29304]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

جدیدترین مطالب