آینه جم: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: شب گذشته در یک عملیات هدفمند باند ۳ نفره سارقین طلاجات منزل در شهر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «آینه جم»؛ سرهنگ ابراهیم عرب زاده ادامه داد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در روزهای پایانی هفته گذشته در شهر بوشهر، تیم عملیاتی ویژه با محوریت کلانتری ۱۱، با وظایف مشخص و تعریف شده شکل گرفت.

وی  افزود: پس از پشتیبانی موثر اطلاعاتی و بررسی های دقیق میدانی تیم عملیاتی پلیس موفق به شناسایی محل سارقین در شهرک نیایش شد.

 به گفته سرهنگ عرب‌زاده، ساعت ۲۲ شب گذشته هنگامی که سارقین آماده می شدند تا با استفاده از یک جفت پلاک سرقتی، اعمال مجرمانه خود را ادامه دهند در محاصره پلیس قرار گرفتند.

 وی اظهار داشت: سارقین بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار کردند که با شلیک پلیس یک نفر از آنها دستگیری ودو نفر متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: با ادامه عملیات نفر دوم سارقین در بیابان های اطراف شهرک نیایش در حالی که در تاریکی شب پنهان شده بود شناسایی و دستگیر شد.

وی تصریح کرد: با دستگیری این دو نفر محل اختفای اموال مسروقه در یک منزل مسکونی در محله تنگک شناسایی و با همکاری تیم عملیاتی پلیس آگاهی استان منزل مورد نظر محاصره و ضمن دستگیری نفر سوم سارقین، مقادیر زیادی طلاجات و اموال مسروقه کشف شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: این باند سه نفر تاکنون به ۷ فقره سرقت طلاجات منزل در شهر بوشهر و سرقت‌ یک جفت پلاک خودرو در شهر گناوه اعتراف کرده اند.

وی با اشاره به اینکه هر سه نفر متهم دستگیر شده غیر بومی، ساکن استان همجوار و دارای سوابق متعدد کیفری هستند، گفت: خواهر یکی از سارقین دستگیر شده که ساکن شهر بوشهر می باشدکلید منزل خود را در اختیار برادرش قرار داده بود و وی نیز از این منزل جهت نگهداری اموال مسروقه و استراحت دوستان سارقش استفاده می‌کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با بیان اینکه شب گذشته تعدادی از مالباختگان با حضور در کلانتری ضمن شناسایی اموال مسروقه خود، از سرعت عمل پلیس در شناسایی و دستگیری این باند سارق تشکر کردند به شهروندان توصیه کرد: محل سکونت خود را به امکانات و تجهیزات حفاظتی و دوربین مداربسته مجهز کنید، از نگهداری طلاجات خود در یک محل متمرکز خودداری شود، در هنگام مسافرت طلاجات و اموال گرانبهای خود را به صندوق امانات بانک بسپارند، منزل خود را در اختیار افراد و بستگان سابقه دار قرار ندهند، رفت و آمدهای مشکوک به منازل مبله و هر حرکت مشکوک را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

[کد خبر:AJ29315]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

جدیدترین مطالب