آینه جم:: رییس شورای اسلامی شهر بوشهر می گوید: تیم شاهین به عنوان یک برند و مسئولیت اجتماعی مورد توجه شهرداری و شورای شهر بوده و بودجه 15 میلیاردی مانند تیم های میانه جدول قابلیت جذب بازیکنان قابل قبول را برای کادر فنی فراهم می نماید.

به گزارش آینه جم: ابوذر دهدار در نشست علنی شورای شهر بوشهر ادامه داد:در نشست های هماهنگی پیش از شروع لیگ برتر، بودجه 15 میلیاردتومانی برای تیم شاهین مورد بحث قرار گرفت و سرمربی تیم هم در جریان آن قرار دارد و معتقدم این بودجه می تواند تیم قابل قبولی را برای لیگ برتر فراهم کند.

دهدار با بیان اینکه قابل قبول نیست کسی بگوید بودجه 15 میلیاردی شاهین بودجه محدودی است، ادامه داد: این بودجه مانند بودجه تیم های میانه جدول است و پیش از شروع لیگ برتر سرمربی تیم در جریان آن قرار داشته است. از این رو کادر فنی و بازیکنان تمام تلاش و همت خود را به کار بگیرند تا این سرمایه اجتماعی و برند ورزشی  تقویت شود.

وی با بیان اینکه شهرداری لایحه 19 میلیاردتومانی برای باشگاه شاهین به شورا ارسال کرده که در نوبت بررسی است، اظهار داشت: 4 میلیاردتومان از این رقم مربوط به بدهی های قبل است و 15 میلیاردتومان برای این فصل شاهین درنظر گرفته شده است.

رییس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه در ابتدای لیگ برتر هستیم و تیم شاهین با تلاش بیشتر قطعا در لیگ سربلند است، افزود: از نظر بودجه، مشکلی نیست و از هواداران می خواهیم صبوری داشته باشند.

[کد خبر:AJ29454]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب