ذوب آهن برابر پارس جنوبی جم کار دشواری دارد

«آینه جم» سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در برابر تیمی که سه هفته پیش بازی کردیم و امتیازهای آن بازی تقسیم شده کار سخت و دشواری در پیش داریم.

به گزارش«آینه جم» علیرضا منصوریان یکشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم در مرحله یک شانزدهم مسابقات جام حذفی در جمع خبرنگاران افزود: این جام برای ما فوق‌العاده جدی و حساس است از این رو سعی می‌کنیم بهترین نفرات‌مان را فردا بازی دهیم.

وی بیان کرد: ذوب آهن ترکیب اصلی ندارد و تنها بازیکنی که این احساس را دارد که بیشتر از بقیه بازی می‌کند، قاسم حدادی‌فر است.

منصوریان ادامه داد: با این حال باید وضعیت فیزیکی حدادی فر را در نظر بگیریم که می‌خواهیم چهار روز دیگر در بازی با سپاهان از او استفاده کنیم.

وی افزود: یکی از مهمترین اتفاق‌ها نیز برای ذوب آهن برگشت خلعتبری بود که در بازی قبلی ۱۵ دقیقه مقابل استقلال بازی کرد که به نظر من در همان ۱۵ دقیقه نیز بسیار تاثیرگذار ظاهر شد.

منصوریان ادامه داد: خلعتبری و حدادی‌فر خیلی با کیفیت و مثل دو جوان پرانرژی هستند که می‌توانند در بازی‌های ذوب آهن یار و مددکار این تیم باشند.

وی اضافه کرد: فردا بازی سخت و پایاپایی با پارس جنوبی جم داریم و از  آن بازی‌هاست که روند بازی در یک لحظه تغییر می‌کند.

سرمربی ذوب آهن گفت: هم پارس جنوبی جم و ذوب آهن بازیکنان مصدوم داشته‌اند که آنها برگشتند و با آمادگی مطلوب می‌توانند تیم‌های خود را در این مسابقه همراهی کنند.

منصوریان اظهار داشت: با احترامی که برای حریف خود قائل هستم امیدوارم بازی به وقت‌های اضافه نرود و در ۹۰ دقیقه بتوانیم پیروز میدان باشیم.

منصوریان در باره فشردگی مسابقات لیگ برتر و جام حذفیگفت: این تجربه را از سالی که در تیم نفت بودم کسب کردم که لیست‌ تیم‌مان را از ۱۵ نفر به ۲۴ بازیکن برسانیم و وجود ترکیب اصلی‌ را از بین ببریم.

وی بیان کرد: با این افزایش می‌توانیم در فشردگی لیگ از ۲۴ بازیکن استفاده کنیم که با این رویکرد در این چند سال همیشه با فشردگی مسابقات، بهمن‌ماه و اسفندماه خوبی داشته‌ام. 

منصوریان در ارتباط با اهمیت جام حذفی اظهارداشت: جام حذفی یک میانبر فوق‌العاده خوب هست زیرا با ۵ تا ۶ بازی می‌توان سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را گرفت.

پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان از مرحله یک شانزدهم جام حذفی دوشنبه شب در جم به مصاف هم می‌روند.

[کد خبر:AJ29620]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت پرتقال در گلستان

تصاویر/ برداشت پرتقال در گلستان

تصاویر/ برداشت پرتقال در گلستان

طبیعت منطقه « هماگ» هرمزگان/تصاویر

طبیعت منطقه « هماگ» هرمزگان/تصاویر

طبیعت منطقه « هماگ» هرمزگان

تصاویر/ مهاجرت پرندگان به تالاب عشق‌آباد

تصاویر/ مهاجرت پرندگان به تالاب عشق‌آباد

 مهاجرت پرندگان به تالاب عشق‌آباد

جدیدترین مطالب