عملکرد داور مسابقه پارس جنوبی و صنعت نفت آبادان با اعتراض هردو تیم همراه بود.

به گزارش "آینه جم"، در یکی از دیدارهای هفته هفتم لیگ برتر تیم‌های پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.


قضاوت دربی حساس نفتی‌ها را مهدی مرجان‌زاده داور جوان مشهدی فوتبال ایران برعهده داشت که البته در طول 90 دقیقه تصمیمات او اعتراض‌های زیادی را با خود همراه کرد. مرجان‌زاده در این مسابقه پرتنش سوت‌هایی را زد که با اعتراض نیمکت نشینان دو تیم و البته بازیکنان مواجه شد. او در چند صحنه نیز با تردید و با کمک گرفتن از دیگر داوران کمی دیر تصمیم گرفت که این مساله نیز یک نقطه ضعف برای این داور محسوب می‌شود.


این اعتراض‌ها به نشست خبری مربیان دو تیم هم کشیده شد. اسکوچیچ سرمربی صنعت نفت بعد از بازی با پارس جنوبی گفت:‌ شما می‌دانید نمی‌توانم در مورد داور حرف بزنم چون جریمه می شوم. از شما هم می‌خواهم در مورد داور سوال نکنید چون نمی‌خواهم در مورد داور صحبت کنم. باز هم می‌گویم نمی‌خواهم و نمی‌توانم در مورد داور صحبت کنم چون این موضوع را دوست ندارم! فقط آمده‌ام که به شما بگویم اگر در مورد داور حرف بزنم جریمه می‌شوم. خیلی ممنونم که منتظر من بودید و من هم در مورد همه چیز توضیح دادم.»


همچنین فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی نیز اعلام کرد که به درخواست فدراسیون فوتبال درباره داوران مسابقه حرفی نمی‌زند و منتظر می‌ماند تا کارشناسان داوری در این خصوص نظر بدهند.


حال باید دید کارشناسان داوری در برنامه‌های تلویزیونی دوشنبه شب چه نظری درباره قضاوت پر حرف و حدیث این داور جوان می‌دهند و در نهایت کمیته داوران چه تصمیمی می‌گیرد.


عکس‌ها: حسین دانشور

[کد خبر:AJ29866]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب