تصادف اتوبوس با خودرو تیبا در محور دشتی ۳ کشته و یک نفر مصدوم برجای گذاشتآینه جم:رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: در برخورد اتوبوس با خودرو سواری تیبا در محور کاکی به بادوله در شهرستان دشتی ۳ نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
به گزارش آینه جم: سرهنگ جابر پاپری با تاکید بر گشت شبانه‌روزی پلیس راه در محورهای اصلی استان بوشهر برای ارتقاء ایمنی تردد خودروها اظهار داشت: تمام محورهای استان بوشهر از ایمنی بالا برخوردار است و به صورت شبانه‌روزی پلیس راه در جاده‌ها تردد می‌کنند.
وی بیان کرد: برای ارتقاء ایمنی محورهای استان بوشهر، خودروهای نامحسوس در جاده‌های استان بوشهر مستقر شده که با رانندگان تخلف ساز و متخلف برخورد قاطع می‌کند.
رئیس پلیس راه استان بوشهر از کشته و زخمی شدن 4 نفر در خودرو تیبا در تصادف با اتوبوس در محور دشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: در برخورد اتوبوس با خودرو سواری تیبا در محور کاکی به بادوله در شهرستان دشتی 3 نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
پاپری با بیان اینکه علت تصادف در دست بررسی است تاکید کرد:  4 سرنشین خودرو تیبا 3 نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
وی افزود: رعایت فاصله طولی و سرعت مناسب بهترین راه برای پیشگیری از بروز تصادفات رانندگی و حوادث ناگوار است.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی هم با اشاره به وقوع این حادثه تصریح کرد: در این حادثه 2 نفر دارای علائم حیاتی بودند که  در مسیر اعزام به بیمارستان دشتی جان سپردند.
پرویز احمدی بیان کرد: دو نفر به بیمارستان زینبیه خورموج منتقل شدند که یک نفر به‌علت شدت جراحات فوت کرد و نفر دیگر برای ادامه درمان به بیمارستان برازجان اعزام شد.
[کد خبر:AJ29974]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب