رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم از افتتاح چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان توسط وزیر ورزش و جوانان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

افتتاح چمن مصنوعی بزرگ «بهارستان» با حضور وزیر ورزش

به گزارش آینه جم ؛ عباس دراهکی ، با اشاره به سفر وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر اظهار داشت: مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به‌زودی به استان بوشهر سفر می‌کند که قرار  است وی در این سفر به استان، وارد شهرستان جم نیز شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم افزود: پروژه چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان در شهرستان جم به همراه ۶ پروژه دیگر در سطح استان بوشهر قرار است توسط وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری برسد و به جامعه ورزشی تحویل داده شود.

وی با بیان اینکه چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان یکی از پروژه‌های مهم ورزشی در سطح استان بوشهر است، خاطرنشان کرد: بیش از ۲ میلیارد فقط هزینه خرید چمن شده که افتتاح این پروژه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان را نیز ارتقا خواهد داد.

دراهکی ابراز کرد: طی هفته‌های گذشته مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر به همراه نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی از وضعیت چمن مصنوعی بهارستان بازدید کرده‌اند و نواقصات این پروژه تا زمان افتتاح بر طرف خواهد شد./ فارس

[کد خبر:AJ30062]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب