رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم گفت: احداث سوله امدادی یکی از ضروریت‌های شهرستان جم به دلیل کوهستانی بودن است که در حال حاضر عملیات اجرایی تکمیل این سوله امدادی درحال اجرا است.

عملیات اجرایی تکمیل سوله امدادی «جم» در حال اجرا است

به گزارش اینه جم ؛ احمد یزدانی  اظهار داشت: یکی از مناطق کوهستانی استان بوشهر، شهرستان جم است که به لحاظ جغرافیایی شرایط خاصی دارد و می‌طلبد نیروهای امدادی در طول شبانه‌روز در آمادگی کامل باشند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان جم افزود: به‌دلیل کوهستانی بودن جم و حوادث احتمالی‌ که امکان رخ‌دادن دارد، یک سوله امدادی توسط هلال‌احمر در شهرستان جم در حال احداث است که می‌تواند در شرایط بحرانی ارائه خدمات را بیشتر کند و کیفیت خدمات نیز افزایش دهد.

وی تصریح کرد: این سوله امدادی با متراژ ۳۶۰ مترمربع است که با اعتبار ۷۷۰ میلیون تومانی جهت تکمیل سوله و دیوارکشی هم‌اکنون در حال اجرا است و پروژه پیشرفت‌های خوبی داشته است و در آینده‌ای نزدیک آماده بهره‌برداری است.

یزدانی خاطرنشان کرد: احداث سوله امدادی یکی از ضروریت‌های هر منطقه است و با توجه به شرایط جغرافیایی شهرستان جم تکمیل این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است و خوشحالیم که در حال حاضر عملیات اجرایی پروژه در حال اجرا است و به‌زودی شاهد تکمیل آن خواهیم بود./ فارس

[کد خبر:AJ30063]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

تصاویر/ برداشت گل نرگس در بهبهان

برداشت گل نرگس در بهبهان

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

جدیدترین مطالب