آینه جم: فرماندار شهرستان عسلویه با اشاره به اینکه وحدت شهرستان عسلویه در سایه فرهنگ بسیجی شکل گرفته است، گفت:‌ عسلویه از امن‌ترین شهرستان‌ها در اتفاقات اخیر کشور بود.

به گزارش  آینه جم به نقل از مهر؛ عبدالنبی یوسفی ظهر سه‌شنبه در رزمایش شکوه و اقتدار و جشن ۴۰ سالگی بسیج در شهرستان عسلویه اظهار داشت: حضرت امام(ره) دستور تشکیل بسیج را دادند و بسیج به عنوان یک فرهنگ به نظام اسلامی هدیه کرد.

عسلویه از امن‌ترین شهرستان‌ها در اتفاقات اخیر کشور بود

وی افزود: بسیجی کسی است که هستی خود را درراه عقیده فدا می‌کند، آزادگان زندان‌های مخوف صدام را با عزت سپری کردند، جانبازان عزیز بخشی از وجود خویش را تقدیم انقلاب کردند و ایثارگران در همه صحنه‌ها حضور دارند و راه پر افتخار شهدا را ادامه می دهند.

فرماندار شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: در طول چهل بسیج در تمام گردنه‌های سخت حاضر بوده و با همت و تلاش دسیسه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده است.

یوسفی افزود: بسیجی شجره طیبه و تنومندی است و مردم در عمل پای بسیج ایستاده‌اند. بسیج در تمام مسایل پای کار بوده است و در خط مقدم بوده است و برای حفظ دستاوردهای نظام خوش درخشیده است.

وی به نقش ویژه بسیج در وحدت و همدلی اشاره کرد و افزود: در شهرستان عسلویه به همت شما بسیجیان وحدت خوبی حاکم است. مردم شریف و نجیب عسلویه وحدت و همدلی خود را به رخ کشیدند. در قضایای اخیر هم از امن‌ترین شهرستان‌ها بودیم زیرا مردم همه پشتیبان نظام هستند و به پای آن ایستاده‌اند. این وحدت در سایه فرهنگ بسیج شکل گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان عسلویه نیز گفت:به برکت خون شهدا و حضور مردم در قالب بسیج مردمی و باهدایت حضرت امام خمینی و رهبر معظم انقلاب در این شجره طیبه در تمام عرصه‌های دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی خوش درخشیده است.

سرهنگ مهدی حسن زاده بیان کرد: در جریان اعتراضات اخیر شهرستان عسلویه امن بود و بسیجیان شهرستان با یک فراخوان ساده همه حاضر شدند و گشت‌ها را تقویت کردند و در جای جای شهرستان با آمادگی کامل حضور یافتند.

وی تاکید کرد: با همکاری شورای تامین و برادران نیروی انتظامی امنیت کامل در شهرستان تامین شد. فرماندهان پایگاه‌های مقاومت برای حضور در صف اول حضور داشتند و پیش‌قدم بودند که جا دارد از تلاش این عزیزان تقدیر کنیم.

[کد خبر:AJ30332]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

جدیدترین مطالب