شادی پنجمین گل کاپیتان پارس جنوبی در بازی با شاهین بوشهر جنجال ساز شد.

به گزارش " آینه جم"، محمد نوری بازیکن باتجربه زردپوشان جنوبی فوتبال ایران روز گذشته از روی نقطه پنالتی پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند تا در رده دوم جدول گلزنان لیگ برتر قرار بگیرد. نوری که عنوان بهترین هافبک گلزن تاریخ لیگ برتر را نیز یدک می کشد اما در بازی با شاهین شادی گلی انجام داد که جنجال ساز شد.


کاپیتان پارس جنوبی بعد از گلزنی به نشانه اینکه پنجمین گل خود را به ثمر رسانده، با دستانش عدد 5 را نشان داد اما با توجه به اینکه طرفداران شاهین پشت عکاسان نشسته بودند و نوری نیز سابقه کاپیتانی پرسپولیس را دارد، برخی هواداران تیم میزبان دربی و حتی اعضای این تیم هم تصور کردند او به نشانه باخت 5 بر صفر شاهین مقابل پرسپولیس برای اعضای این تیم کری خوانده است.


از این رو هواداران شاهین اقدام به فحاشی علیه محمد نوری کردند و درگیری های لفظی نیز میان مسئولان شاهین و این بازیکن در بین دو نیمه شکل گرفت.


در این خصوص البته فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی نیز بعد از دربی بوشهر در نشست خبری حضور یافت و گفت: «محمد نوری در لیگ پنج گله شد و به کورس آقای گلی‌ رفت به خاطر همین آن حرکت (نشان دادن انگشتان دست راست) را انجام داد اما هواداران شاهین تصور کردند نوری به شکست تیم آنها برابر پرسپولیس با پنج گل را نشان داده‌است.»


عکس ها: حسین دانشور

 

[کد خبر:AJ30381]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان/تصاویر

امدادرسانی سپاه در مناطق سیل زده سیستان و...

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس از حمله ایران

تصاویر جدید از پایگاه هوایی عین الاسد پس...

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

تصاویر/ پیست اسکی سپیدان

جدیدترین مطالب