آینه جم: شهردار بهارستان گفت: ۴ پروژه بزرگ عمران شهری با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان در شهر بهارستان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

پروژه‌های شهرداری بهارستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد

به گزارش آینه جم، حسین یاراحمدی صبح امروز در حاشیه افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های شهرداری بهارستان که با حضور فرماندار و مسؤولان برگزار شد، اظهار داشت: امروز ۴ پروژه بزرگ عمران شهری با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان در شهر بهارستان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

شهردار بهارستان افزود: بلوار ورودی شهر بهارستان از سمت شهر جم در محله چاهگچی یکی از جاده‌های پرتردد شهر بهارستان است و می‌توان گفت اصلی‌ترین مسیر مردم و شهروندان برای ورود به شهر بهارستان است که در دهه فجر عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد.

وی تصریح کرد: بلوار ورودی شهر بهارستان از سمت شهر جم به طول یک هزار و ۳۰۰ متر با اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان عملیات اجرایی آن آغاز شد و با تکمیل این پروژه بخش بزرگی از مشکلات شهروندان برای تردد به شهر جم رفع می‌شود.

یاراحمدی از افتتاح زیرسازی و آسفالت بلوار ورودی شهر بهارستان از سمت اتوبان جم - فیروزآباد خبرداد و بیان کرد: این پروژه به طول یک هزار و ۳۰۰ متر و با اعتبار ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید تا یکی از ورودی‌های شهر بهارستان مسیری مطلوب داشته باشد.

وی با اشاره به بهره‌برداری از روشنایی بلوار اندیشه در محله شهید آهنجان گفت: روشنایی بلوار در این منطقه به طول ۵۰۰ متر و با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد و همچنین زیرسازی و آسفالت کوچه و معابر به مساحت ۹ هزار متر مربع و با اعتبار ۶۳۰ میلیون تومان از دیگر پروژه‌هایی است که  افتتاح و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

[کد خبر:AJ31421]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

جدیدترین مطالب