آینه جم:  دادستان بوشهر گفت: حکم صادره از مرجع بدوی در باره "مهدی قائدی" بازیکن تیم استقلال در دادگاه تجدید نظر قطعی شد.

به گزارش آینه جم ؛ علی حسن پور روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: حکم صادره از مرجع بدوی در مورد قائدی دایر بر بی احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیر عمدی با حذف مجازات تکمیلی بود که در شعبه پنجم دادگاه تجدید نظر استان بوشهر تاییدو به مرحله قطعیت رسیده‌است.

وی بیان کرد: قائدی پیش از این از حیث اتهام فوق در شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲بوشهر به پرداخت دیه و ارش در حق اولیای دم و شکات پرونده  و همچنین از حیث جنبه عمومی جرم به پرداخت مبلغ ۳۶میلیون ریال جزای نقدی به عنوان جایگرین یک سال حبس تعزیری و مجازات تکمیلی (انجام ۲۰۰ ساعت آموزش رایگان فوتبال به نونهالان و نوجوانان) محکوم شده بود.

در حادثه واژگونی خودرو ام وی ام در بلوار امام علی (ع) شهر بوشهر که ساعت ۱:۳۰ بامداد نهم بهمن سال ۹۶ رخ داد، یک تن جان باخت.
به دنبال حادثه رانندگی برای قائدی و جان باختن احمد رضا شاکر در این سانحه پرونده قضایی برای این حادثه در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر تشکیل شده‌است.

[کد خبر:AJ31440]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

عکس/ چشم اندازهای زیبا در ارتفاعات ساری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

جدیدترین مطالب