به گزارش اینه جم ، همزمان با شروع زمان قانونی تبلیغات کاندیداها برای انتخابات مجلس شورای اسلامی  برخی از ستادها با چاپ و پخش پوسترهای تبلیغاتی در نقاط مختلف شهر باعث شده که چهره شهر زشت و آلوده شود.

برخی از مبلغان انتخاباتی نیز پوسترهای تبلیغاتی کاندیدای موردنظر خود را در کوچه و خیابان‌ها و حتی در خانه‌های مردم می‌اندازند و این امر علاوه بر نقض حقوق شهروندی باعث ایجاد زباله در کوچه و خیابان‌ها شده است.

کاندیداها و حامیان آنها باید بدانند که این شهر، شهرخودشان است و اگر از همین ابتدا حقوق دیگر شهروندان را رعایت نکنند قطعا در مجلس شورای اسلامی نیز نمی‌توانند از حقوق مردم دفاع کنند‌‌.

برخی از کاندیداها با راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی در سطح شهر و روستاها باعث ایجاد ترافیک زیادی شده‌اند و همچنین در ستادهای آن‌ها با پخش کردن آهنگ‌های مختلف تبلیغاتی و تجمع مردم در این ستادها باعث سلب آرامش ساکنین آن منطقه شده‌اند.

طرفداران برخی کاندیداها با تشکیل گروه‌های مختلف مجازی نسبت به نشر اکاذیب و شایعه‌ها و همچنین تخریب کاندیدای دیگر اقدام می‌کنند و این کار غیرقانونی و ناشایسته است و نیاز است که کاندیداها در جلسات و نشست‌های انتخاباتی خود که با طرفداران آن‌ها برگزار می‌شود  این موارد را به هواداران خود متذکر شوند.

[کد خبر:AJ31582]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

 طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا

جدیدترین مطالب