آینه جم: رئیس بیمارستان توحید جم گفت: با هدف ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مراجعین، 3 پزشک متخصص کلیه و مجاری ادراری ،پوست و فوق تخصص گوارش در بیمارستان توحید جم جذب شده است.

به گزارش آینه جم،دکتر فرهاد باقری رئیس بیمارستان توحید جم در گفتگو با روابط عمومی  گفت: به دستور جناب آقای دکتر مالکی رئیس محترم بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر در راستای کامل کردن خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی در حوزه درمان شهرستان جم ، کلینیک تخصصی بیمارستان توحید جم از بهمن ماه سال جاری از حضور فوق تخصص گوارش و از اسفند ماه امسال نیز متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) و متخصص پوست و مو بهره خواهد برد.

وی افزود: درحال حاضر 12 پزشک متخصص مشغول ارائه خدمات به مراجعین بیمارستان توحید جم هستند که با اضافه شدن 3 تخصص جدید به تیم متخصصین بیمارستان توحید جم گامی دیگر در مسیر بهبود کیفیت و تنوع ارائه خدمات پزشکی در حوزه درمان شهرستان برداشته ایم.

گفتنی است متخصصین رشته های داخلی ،اطفال و نوزادان ،زنان و زایمان ،قلب و عروق،ارتوپدی،چشم،گوش و حلق و بینی ،طب اورژانس،جراح عمومی ،اعصاب و روان ،رادیولوژیست و بیهوشی از قبل در کلینیک تخصصی بیمارستان توحید جم فعالیت داشته اند.
[کد خبر:AJ31601]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین/تصاویر

طبیعت بهاری قزوین

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

 طبیعت بهاری باغات گلابی/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا/تصاویر

دست‌های خالی دریا

جدیدترین مطالب