مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر گفت: بر اساس ارزیابی های سالانه، شرکت مخابرات منطقه بوشهر موفق شد طی یک سال گذشته رشد 10 پله ای را در حوزه عملکری ثبت کند.

به گزارش  آینه جم، علی مهرپویا روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک روز جهانی روابط عمومی اظهار داشت: امروز بدون لکنت زبان و اما و اگر می‌توان از ضرورت پیروزمندانه‌ی تکنولوژی ارتباطات سخن راند و بر اهمیت استراتژیک‌اش برای پیشبرد جوامع معاصر پای‌ فشارد.
 
وی افزود: تصویر و خیال روزهای کرونا زده‌ای که بر ایران گذشت و می‌گذرد بدون یاریِ بسترها و زیرساخت‌هایی که فناوری‌اطلاعات برای مردم، کسب‌وکارها، ارگان‌ها و نهادهای دولتی، تصویرِ سخت‌تر و دردناک‌تری است.
 
مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر تصریح کرد: در روزهایی که « تعطیلی و پس از آن فاصله اجتماعی بر تمامی ساحت‌های زندگی، از روابط فردی و عاطفی تا مناسبات اجتماعی و اقتصادی  سایه انداخته بود ، نهادِ فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات کشور و زیرمجموعه‌های ملی و منطقه‌ای آن پیام‌آور «نزدیکی» و «رونق» بوده و هستند.
 
مهرپویا ادامه داد: همه‌ همکاران ما در این روز و روزگار دشوار تلاش کردیم تا هم استانی هایمان با زیان و زمان کم‌تری، پندمیِ کرونا را پشت سر گذاشته و زندگی را از سر گیرند.
 
وی یادآور شد: در این راه ، شرکت مخابرات ایران منطقه بوشهر تمام تلاش و اراده‌اش را عطفِ به احقاقِ این دستاورد کرده و هم‌چنان با درک اهمیت فاصله‌گذاریِ حداکثری، تلاش دارد سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موردنیازِ فاصله‌گذاری را پی‌ریز و پشتیبانی کند.
 
مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر بیان کرد: یادآوریِ عملکرد و گزارش‌دادنِ خبری خوب در این روزهای بد، شاید بلاموضوع و عبث باشد اما گمان داریم که بر دلگرمی و امید می‌افزاید و ستونِ اتکای ارتباطات را مستحکم‌تر می‌نمایاند.
 
مهرپویا گفت: بر همین منطق و مدار است که می‌باست با غرور اعلام کنیم منطقه‌ بوشهرِ شرکت مخابرات ایران در سال گذشته توانست با رشد ده پله در عملکردهای تعهدی در کشور ارتقا پیدا کند که البته این تغییر و تحول در دلِ خود پیامی روشن و گویا مستتر دارد.
 
وی عنوان کرد: کیفیت و کمیت‌ ارتباطی استان بوشهر در یک‌سالِ گذشته، بعد از مدت‌ها، جهش و بهبودی چشمگیر و مؤثر پیدا کرده و مشترکان می‌توانند آسوده‌تر و بیشتر بر این بستر بار بگذارند و بدون‌ محدودیت‌ برای نیازهای فردی و اجتماعی‌شان برنامه‌ریزی کننند.

مدیر شرکت مخابرات منطقه بوشهر اظهار داشت: این تحول و تغییر بدونِ  نقشه راهبردی مخابرات ایران و کوشش‌ها و مسئولیت‌پذیری‌های بدنه‌ی مدیریتی و فنی منطقه‌ بوشهر و نیز حمایت‌های بی‌دریغِ مدیریت ارشد استان امکان‌پذیر نبوده و تداوم آن هم‌چنان در گروی بهره‌مندی از این  ابزارها خواهد بود، تداومی که امیدواریم خدماتی شایسته را برای مردم استان بوشهر، که به‌حق یکی از مهم‌ترین مراکز اقتصادی و اجتماعیِ کشور است به‌ همراه داشته باشد.

وی با تبریک روز 27 اردی‌بهشت، روز جهانی ارتباطات ، عنوان کرد: برماست که این روز بزرگ و گرامی بداریم و به این‌ بهانه با همه‌ مردمِ دوست‌داشتنیِ بوشهر عهد کنیم که در هر «ارتباط»ی به‌ نحوی شایسته در کنارشان می‌مانیم.

[کد خبر:AJ32593]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جدیدترین مطالب