آینه جم: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص آزمون حضوری پایه های نهم و دوازدهم در مدارس بوشهر گفت: طبق بررسی‌ها سطح نگرانی و بهداشت روان در زمینه  امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم بسیار بالا است و این نگرانی می‌تواند آسیب زا باشد.

به گزارش  آینه جم؛ دکتر سعید کشمیری در گفتگو با ایرنا افزود: این نگرانی به حدی است که همه خانواده‌ها ازهمه کانال‌هایی که در دسترس دارند برای انتقال این نگرانی اقدام کرده‌اند.

دبیرستاد استانی کرونا در استان بوشهر اضافه کرد: هرچند مدرسه‌ها دراین استان کولر دارند اما با وجود تلاش آموزش و پرورش به اندازه کافی تهویه وجود ندارند.

کشمیری ادامه داد: باید این مساله را در نظر گرفت که دانش‌آموزان بسیاری از نکته‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و به واسطه هیجانی که دارند ممکن است هر اتفاقی رخ دهد.

وی اظهار داشت: در کنار افزایش روز افزون بیماری کرونا در استان بوشهر این نگرانی والدین دانش‌آموزان را  بحق می دانم و پیشنهاد می‌شود امتحانات پایان ترم به صورت غیر حضوری و یا به زمان دیگری که نگرانی کمتر شده باشد واگذار شود هر چند آموزش و پرورش نیز شرایط خاص خود را دارد.

وی در باره برگزاری کلاس‌های دانشگاه‌ها نیز گفت: قرار است از 17 خرداد ماه کلاس‌های دانشگاهی در سطح دکترا و فوق لیسانس برگزار و مابقی نیز در حال برگزاری امتحانات هستند.

[کد خبر:AJ32683]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل/تصاویر

پرورش زنبور عسل

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان/تصاویر

برداشت گیلاس از باغات سامان

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان/تصاویر

سفری آفرودی از آبی بیگلو تا لوندیل گیلان

جدیدترین مطالب