آینه جم-دبیرکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:خواسته کارگران عسلویه برای تغییر دوره کاری در کمیسیون انرژی مجلس طرح و بررسی می‌شود.


حجت‌الاسلام موسی احمدی نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس و دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت کاری در عسلویه اظهار داشت: منطقه عسلویه ساختارهای متعدد و متفاوتی دارد، قسمتی از افراد رسمی هستند، عده‌ای در پتروشیمی‌ها فعالیت می‌کنند، برخی نیز به‌صورت قراردادی و پروژه‌ای در شرکت‌ها مشغول‌اند که هرکدام ساختار خاص خود را دارد.

دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: بدین‌جهت شرایط کاری‌ها نیز متفاوت است، عده‌ای ۱۴ روز کار هفت روز استراحت، عده‌ای ۱۴ روز کار ۱۴ روز استراحت، بخش عمده‌ای نیز ۲۱ روز کار و هفت روز استراحت دارند؛ به همین جهت اگر بخواهیم یک نگاه کلی بیاید و مطرح شود، با توجه به اینکه عضو کمیسیون انرژی مجلس هستیم، این خواسته‌ها و مطالبه را در این کمیسیون مطرح و مذاکره می‌کنیم و با توجه به کارشناسی که صورت می‌گیرد تصمیم‌گیری نیز انجام خواهد شد.

وی بیان داشت: چنانچه نیاز به طرح یکسان‌سازی باشد آن را مطرح خواهیم کرد و اگر نیاز به طرح نباشد آن را با کارفرمایان واگذار خواهیم کرد تا برای تغییرات تصمیماتی اتخاذ شود.

[کد خبر:AJ33043]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب