در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر پای باغ ویلاهای گورکات با عنوان باستی هیلز بوشهر به جلسه باز شد. پای «باستی هیلز بوشهر» در تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی باز شد

به گزارش آینه جم به نقل از  فارس، آئین تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر پیش از ظهر امروز با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی بازرسی کل کشور در دادگستری بوشهر برگزار شد.

امید سحرخیز، مدیرکل سابق بازرسی استان بوشهر در این آئین اظهار داشت: استان بوشهر در کنار قطب انرژی کشور بودن، قطب اخلاق و همدلی نیز بوده است به‌گونه‌ای که رفتار مسؤولان و مردم در مواجه با تخلف زبانزد بوده است.

وی با اشاره به شیوه پیگیری تخلفات در استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای برخورد با فساد رهنمودهای مقام معظم رهبری را نصب العین قرارداده‌ایم، چنانکه ایشان فرمودند که بین خطا و خیانت تفاوت است و نباید این دو مورد را با یک نگاه مورد بررسی قرار داد.

سحرخیز بابیان اینکه دشمن دستگاه‌های اقتصادی کشور را در نظر گرفته است، گفت: استان بوشهر قطب اقتصاد کشور است و  سازمان بازرسی این رسالت را دارد که بعنوان مشاور دستگاه‌های اجرایی بر فعالیت این دستگاه‌ها نظارت کند تا جایی که راه‌های احتمال فساد بسته شود.

مدیرکل سابق بازرسی استان بوشهر با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در دوران مدیریت وی، ابراز کرد: در دوران حضور در بوشهر، با پرونده‌هایی از جرائم سنگین اقتصادی و اخلال در نظام اقتصادی کشور مواجه بودیم که بدون مماشات و رسانه‌ای کردن، این افراد به دستگاه قضایی معرفی شدند و هم‌اکنون پرونده دارند.

وی با اشاره به ساخت‌وسازها و انشعابات غیرمجاز در استان بوشهر گفت: متأسفانه در یک منطقه از استان، میزان تغییر کاربری‌ها در سه سال اخیر، معادل 20 برابر سال‌های گذشته بوده که اغلب کشاورزی بوده و در رسانه‌ها به‌عنوان باستی هیلز بوشهر مطرح می‌شود.

سحرخیز تصریح کرد: بعدازاین گزارش مسؤولان قوه قضائیه به این قضیه ورود کردند و با همکاری مجموعه قضایی استان بوشهر توانستیم بخشی از ساخت‌وسازها و انشعابات غیرمجاز را قطع و تخریب کنیم؛ البته همچنان این روند وجود دارد.

مدیرکل سابق بازرسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دوران خدمتی خود را در استان بوشهر هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم و اگر نکاتی به مدیران گفته‌شده، فقط به خاطر مأموریت و نظارت قانونی بوده است.

اسحاق شهبازی مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان بوشهر نیز در این آئین اظهار داشت: در راستای مبارزه با فساد تمام توان خود را به کارخواهیم گرفت و در این راستا از ظرفیت رسانه‌ها و گروه‌های مردم‌نهاد استان بوشهر استفاده خواهیم کرد.

وی در خصوص پیگیری برای رفع موانع تولید در استان بوشهر گفت: با همکاری دیگر دستگاه‌ها در این مسیر به موضوع شناسایی و پیگیری برای رفع موانع تولید در قطب اقتصادی کشور ورود خواهیم کرد تا بیش‌ازپیش به طرح جهش تولید، جامه عمل بپوشانیم.

در این آئین از زحمات امید سحرخیز مدیرکل سابق تقدیر و اسحاق شهبازی به عنوان مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان بوشهر معرفی شد.

امید سحرخیز نیز بعنوان مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌الملل سازمان بازرسی کل کشور منصوب شد.

[کد خبر:AJ33132]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت خربزه

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ برداشت طلای سبز در هرمزگان

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

تصاویر/ همسایگی کاخ و کوخ

جدیدترین مطالب