اخراج فریبرز گرامی در لحظات پایانی جدال با استقلال دقیقا همان اتفاق تلخی بود که پورموسوی پیش بینی‌اش را هم می‌کرد.

به گزارش  آینه جم، سیروس پورموسوی که پیش از اعلام رسمی بازی معوقه با استقلال نسبت به انجام آن در تاریخ اعلام شده، اعتراض کرده بود، اکنون با دردسر بزرگی در دیدار حساس هفته آینده تیمش مواجه شده است.

پورموسوی پیش از این با اشاره به انگیزه معکوس بازیکنانش برای جدال با استقلال که می‌تواند آنها را با مشکل بدنی برابر شاهین بوشهر مواجه کند، احتمال مصدومیت و شرایط سخت آماده سازی برای بازیکنان، موافق انجام این بازی در تاریخ اعلام شده نبود، در حالی برابر استقلال شکست خورد که بابک حاتمی را به دلیل مصدومیت و فریبرز گرامی را به دلیل اخراج از دست داد.

سرمربی پارس جنوبی البته در تلاش بود با استراحت دادن به برخی ستاره‌های تیمش همچون محمد نوری، رضا خالقی فر، نیما انتظاری، متین کریم زاده و شهرام گودرزی از آنها با آمادگی مطلوب تری برای دیدار بعدی و حساس تیمش مقابل شاهین سود ببرد که خستگی شاگردانش در نیمه دوم باعث شد تا او مجبور به تعویض این مهره‌ها نیز در هوای شرجی و گرم جم شود.

اکنون پارس جنوبی که تلاش زیادی برای بقا و فرار از منطقه سقوط دارد و باید برابر شاهین بوشهر در دیداری فینال گونه قرار گیرد، طبق پیش بینی سرمربی‌اش دو بازیکن اصلی و تاثیرگذار تیمش را هم از دست داد. اخراج فریبرز گرامی البته یک چالش بزرگ برای آنها محسوب می‌شود که پیش از این نیز میلاد باقری، دیگر مدافع میانی خود را به دلیل مصدومیت از دست داده بودند.

[کد خبر:AJ33315]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب