آینه جم : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قاتل فراری پس از هفت سال زندگی مخفیانه دستگیر شد.

به گزارش  آینه جم  سردار خلیل واعظی افزود: با وصول خبری مبنی بر اینکه قاتل فراری که در سال ۹۲ در شهرستان نیریز استان فارس دست به قتل زده و در شهر چغادک مخفی است، گروه ویژه‌ای از ماموران انتظامی شهرستان بوشهر، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او ادامه داد: با تحقیقات صورت گرفته، مکان مخفی شدن قاتل فراری در منزلی واقع در شهر چغادک شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: قاتل در بازجویی‌های فنی پلیسی به بزه ارتکابی خود اعتراف و بیان کرد در سال ۹۲ پس از حضور در یک نزاع دسته جمعی، فردی را با ضربات چاقو به قتل رساندم و پس از آن متواری شده به بوشهر نقل مکان کردم.

واعظی با اشاره به اینکه متهم در استان بوشهر در امر قاچاق کالا نیز فعالیت داشته است، بیان کرد: در بازرسی از محل اختفاء او، ۸۲ طاقه پارچه خارجی قاچاق کشف شد که ارزش کالا‌ها سه میلیارد ریال برآورد شده است.

او با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، عنوان کرد: پلیس با هرگونه اقدام مجرمانه که منجر به ایجاد نا امنی در جامعه شود مقتدرانه برخورد می‌کند و از شهروندان نیز انتظار می‌رود در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوکی مراتب را از طریق ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

[کد خبر:AJ33331]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب