آینه جم: باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اعلام کرد: دامن زدن به شایعات نمی‌تواند مصاف جوانمردانه دو تیم هم استانی را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش آینه جم؛ روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: موفقیت و ماندگاری نام‌های موفق همواره در عرصه فوتبال شامل تیم‌ها و افرادی بوده است که همواره تمام توان خود را در مستطیل سبز به کار گرفته‌اند، و همواره پرداختن به حواشی و جوسازی‌ها زودگذر و گذرا بوده است.

در این اطلاعیه آمده است، به تازگی در یکی از رسانه‌ها به دوپینگ سال‌های قبل یکی از بازیکنان به نام مصطفی ماهی پرداخته شده و این مورد به زمان مربی‌گری آقای پاشازاده مرتبط شده که لازم به ذکر است با توجه به تحقیقات صورت گرفته از دو بازیکن دیگر تیم در همان بازی نیز آزمایش دوپینگ انجام گرفته و نتیجه منفی بوده است. همچنین عنوان شده که هاشم بیک زاده شاهد قضایا بوده در حالی که در مقطعی که بازیکن مورد نظر شاگرد آقای پاشازاده بوده، هاشم بیک زاده در آن تیم حضور نداشته است.

باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در ادامه اطلاعیه خود آورده است، در فصل ۹۷-۹۶ که تیم شاهین شهرداری بوشهر با هدایت مهدی پاشازاده به لیگ دسته یک صعود کرد در سه بازی حساس تیم با حضوران افسران دوپینگ از بازیکنان تیم شاهین نمونه گیری انجام و همه آزمایش‌ها منفی اعلام شد.

در این اطلاعیه عنوان شده است، مطرح کردن این گونه اخبار پس از حدود دو سال می‌تواند هدفمند باشد تا مصاف دو تیم بی حاشیه استان (شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم) را تحت تاثیر قرار دهد در حالی که این دو تیم در مصافی جوانمردانه به مصاف هم خواهند رفت تا هر تیمی شایسته‌تر بود به حقش برسد.

باشگاه شاهین شهرداری بوشهر تاکید کرده است اینگونه حاشیه‌سازی‌ها را در آستانه بازی حساس از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد.

در پایان اطلاعیه این باشگاه آمده است، فوتبال‌دوستان در استان بوشهر آرزو دارند در هفته‌های انتهایی نتایج طوری رقم بخورد تا هر دو نماینده استان در رقابت‌های لیگ برتر ماندگار شوند.

در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، شنبه ۱۱ مرداد شهرآورد تیم‌های بوشهر برگزار خواهد شد و تیم پارس جنوبی جم و شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه تختی جم به مصاف هم می‌روند.

پارسی‌ها با ۲۵ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند و شاهینی‌ها با ۱۸ امتیاز همچنان قعرنشین هستند.

[کد خبر:AJ33339]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها/تصاویر

کوچ عشایر؛ سختی ها و زیبایی ها

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری/تصاویر

طبیعت پاییزی دریاچه الندان ساری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جدیدترین مطالب