آینه جم: هفته بیست و هشتم لیگ برتر برای نمایندگان استان با تساوی های ناامیدکننده همراه بود.

به گزارش آینه جم؛ شاگردان مهدی پاشازاده نتوانستند مقابل حریف قدرتمند خود در خانه به پیروزی برسند تا در آستانه سقوط دوباره به لیگ یک قرار گیرند.

در یکی از حساس‌ترین جدال‌های هفته بیست و هشتم در بوشهر، تیم شاهین شهرداری برای افزایش امیدهای خود به بقا در لیگ برتر به مصاف تراکتوری رفت که به دنبال رسیدن به کسب سهمیه آسیا بود و به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرمی داشت؛ اما تلاش 90 دقیقه‌ای دو تیم به مانند دیدار رفت هیچ حاصلی نداشت تا با تقسیم امتیازات، شاهین یک گام دیگر به لیگ یک نزدیک شود و آن‌سوی زمین تراکتوری‌ها با فرصت سوزی، شانس آسیایی نشدنش کم‌رنگ شود.

شاهینی‌ها که در دو دیدار پیش‌روی خود باید مقابل تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران قرار بگیرند، در صورت حتی از دست دادن یک امتیاز سقوط‌شان به لیگ یک قطعی خواهد داشت؛ اتفاقی که با توجه به شرایط شاهین بوشهر و رقبای پیش‌روی این تیم محتمل به نظر می‌رسد و در غیر اینصورت باید شاهد یک شگفتی و عملیات غیرممکن برای بقا شاهین در لیگ برتر در دو دیدار پیش‌روی باشیم.

جمی ها هم فانوس به دست شدند

جمی‌ها در لحظات پایانی از شکست فرار کردند و با ضربه پنالتی باصفا به تساوی مقابل ماشین‌سازی رسیدند.

ماشین‌سازی پس از نتایج ضعیف اخیرش که آنها را تبدیل به یکی از گزینه‌های سقوط کرده بود، در دقیقه 49 بازی امشب مقابل پارس جنوبی توسط شاهین ثاقبی به گل رسید، اما برتری شاگردان افاضلی تا پایان مسابقه پابرجا نماند و جمی‌ها در دقایق تلف شده به یک پنالتی رسیدند که این فرصت را ایمان باصفا تبدیل به گل کرد تا ماشین‌سازی نتواند بقای خود را قطعی کند و به یک تساوی بی‌ارزش برسد که این نتیجه هیچ فایده‌ای برای دو تیم نداشت.

با این حساب پارس جنوبی هم در رده یکی مانده به آخر جدول به عنوان تیم فانوس به دست شده که دو هفته باقی مانده مقابل فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان حکم مرگ و زندگی خواهد داشت.

 

[کد خبر:AJ33414]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


دیدگاه‌ها   

0 # بهلول 1399-05-21 14:27
سقوط شاهین قطعی و حتمی شده و حتی اگر دو دیدار باقی مانده را هم ببرد بازهم سقوطش قطعی و حتمی است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب