دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 302 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند. 

به گزارش آینه جم ؛ سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 55 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 157 مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 38 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 21 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون 50 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعد‌اد در حال حاضر 25 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه یک نفر از همشهریان عزیزمان روز سه‌شنبه گذشته، دو نفر یکشنبه، دو نفر دوشنبه و یک نفر امروز سه‌شنبه  فوت شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است که در رده سنی 32 تا 88 سال هستند.
دبیر ستاد کرونا در استان اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون تعداد فوتی‌های استان به 478 مورد رسیده است.
دکتر کشمیری تأکید کرد: ماسک زدن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی همچنان بهترین راه پیشگیری از ابتلا به ویروس کروناست.
[کد خبر:AJ33630]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب