كتاب "گذري بر زندگي و رزم سردار سليماني"  با حمايت مالي و معنوي شركت پالايش گازفجرجم به چاپ پانزدهم رسيد و با حضور جمعي از مقامات شهرستان ومديرعامل شركت پالايش گازفجرجم رونمايي شد.


به گزارش آینه جم به نقل از روابط عمومی ف،   مهندس نجفي در آيين رونمايي از چاپ جديد اين كتاب با اشاره به اهميت زنده نگه داشتن فرهنگ ايثار وشهادت گفت: بسيار خرسنديم كه در يك اقدام فرهنگي توانستيم گامي هر چند كوچك در اين زمينه برداريم.
وي اضافه كرد: فرهنگ سازماني شركت پالايش گازفجرجم مبتني بر فرهنگ ايثارگري است و 45 درصد كاركنان اين شركت از يادگاران وايثارگران وجانبازان هشت سال دفاع مقدس هستند.
مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در اين مراسم كه  با حضورسردار اسدي از فرماندهان دفاع مقدس ، فرماندار و امام جمعه شهرستان برگزار شد به شرح فعاليت اين شركت پرداخت و تصريح كرد: خوشبختانه عليرغم شيوع كرونا ويروس در منطقه كليه فعاليت هاي عملياتي اين شركت به خوبي در حال انجام است .
در ادامه اين مراسم سردار اسدي از فرماندهان دفاع مقدس طي سخناني به رشادت ها ودلاوري هاي شهيد حاج قاسم سليماني اشاره و خاطرنشان كرد: كساني كه درصف حق خواهي قرار دارند ودر مبارزه با باطل همواره  تلاش مي كنند به نور و معرفتي رسيده اند كه بسياري ديگر از انسان ها نتوانستند آن رادرك كنند.

[کد خبر:AJ33898]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب