با موافقت وزارت کشور شاهین  شهرداری بوشهر سال آینده در مسابقات لیگ یک حضور خواهد داشت.

به گزارش آینه جم"، به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، با پیگیری‌های مستمر عبدالکریم  جمیری نماینده مردم بوشهر ، خارک ، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی موافقت وزارت کشور با تیمداری شاهین شهرداری بوشهر در رقابتهای لیگ دسته یک اعلام شد.


بر اساس همین گزارش، در جلسه ای که دقایقی پیش با حضور نماینده مجلس ،  سعید مسیگر مدیر عامل باشگاه  و خداکرم ایزدپناه سرپرست تیم و خسرو باباچاهی عضو هیات مدیره باشگاه برگزار شد در خصوص تیمداری شاهین شهرداری بوشهر بحث و تبادل نظر شد.

لازم به ذکر است ، پس توافقات حاصل شده ظهر امروز  مجوز کتبی وزارت کشور روز شنیه صادر خواهد شد و طبق هماهنگی های بعمل آمده مقرر شد با برگزاری نشست استاندار و سرپرست شهرداری بوشهر در خصوص بودجه تیم و موافقت های لازم و همچنین کمک گرفتن از دیگر منابع مالی بودجه تیمداری شاهین شهرداری در فصل جدید دقیقا تعیین خواهد شد.


در همین راستا اقدامات مستمر نمایند مجلس و همچنین استاندار بوشهر و مجموعه شهرداری در ساماندهی تیم شاهین شهرداری برای فصل جدید جای تقدیر و تشکر ویژه دارد و امید است این حمایت ها همچنان ادامه یابد تا رضایتمندی هواداران همیشه همراه شاهین حاصل شود.

تبلیغات

جشنواره پاییزی اینترنت ADSL پیشگامان

جشنواره پاییزی اینترنت ADSL پیشگامان

 
جشنواره پاییزی اینترنت ADSL پیشگامان

جشنواره پاییزی اینترنت ADSL پیشگامان

گفتنی است شاهین بوشهر یکی از تیم های سقوط کرده لیگ نوزدهم به شمار می رود که در فاصله کمتر از یکماه مانده به شروع مسابقات لیک آزادگان هنوز تکلیف سرمربی آن مشخص نشده و 17 بازیکن هم از این تیم جدا شده اند.

[کد خبر:AJ33902]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب