آینه جم: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه در دولت دوازدهم پروژه‌های عمرانی استان مطابق تقویم کاری و برنامه زمانبندی پیش رفته، می گوید: اجرای طرح‌های استانی در موعد مقرر و با سرعتی که بوده، در هیچ دوره‌ای نمی‌توان دید، اگر کسی موردی اطلاع دارد، اعلام کند.

به گزارش آینه جم؛ مهرداد ستوده در حاشیه نشست خبری استاندار بوشهر یکی از پروژه های مهم استان را مجتمع فرهنگی عسلویه دانست و اضافه کرد: عملیات اجرایی این پروژه از سال ۹۰ آغاز شده بود که با تلاش و پی‌گیری انجام شده، از وزارت ارشاد به استان تحویل شده و با توجه به تعیین یکی از بهترین پیمانکاران استان در این پروژه، قول می دهیم تابستان 1400 شاهد افتتاح آن باشیم.

ستوده با بیان اینکه در هیچ نقطه کشور دیده نشده بیمارستان مدرن در مدت سه سال اجرا شود خاطرنشان کرد: اما با همت مسئولان، بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی شهدای هسته‌ای بوشهر در مدت سه سال احداث و امروز در حال طی کردن آخرین مراحل برای افتتاح آن هستیم که دارای 110 تخت و امکانات اورژانس هسته‌ای است.

ستوده همچنین از پگیری استان برای ادامه پروژه فاضلاب در محلات جنوبی شهر بوشهر خبر داد و گفت: مطالعات ادامه پروژه در تنگک ها و همچنین از بعد بیمارستان سلمان فارسی تا سرتل انجام شده و پیگیر قرارگیری آن در بودجه سال 1400 هستیم که کمک نمایندکان استان را هم می طلبد.

معاون عمرانی استانداری بوشهر گفت: نادیده گرفتن احداث یا فعال بودن پروژه 6 سد بزرگ استان و ارتقای ظرفیت آبشیرین کن‌های بوشهر از 20 هزارمترمکعب در شبانه روز به 150 هزار مترمکعب در دولت دوازدهم بی انصافی است. 

وی همچنین در پایان از پیگیری انتصاب مشاوران رسانه ای در دستگاههای اجرایی استان در آینده نزدیک خبر داد.

[کد خبر:AJ34232]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب سرخرود/تصاویر

قو‌های مهاجر میهمان زمستانی تالاب...

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های ماهی‌خوار/تصاویر

پذیرایی اهوازی‎ها از مرغ‌های...

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

تصاویر/ شهر هزار پیکر

جدیدترین مطالب