آینه جم؛   مادر رومینا اشرفی نوجوان ۱۳ساله تالشی که خرداد ماه امسال توسط پدرش به قتل رسید ، گفت: رای دادگاه برای همسرم تنها ۹ سال و برای بهمن خاوری ( پسری که رومینا با او فرار کرده بود) دوسال حبس اعلام شده است.

بیش از شش ماه از اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا در کشور می‌گذرد. در این مدت همه به نوعی با این ویروس جهانگرد دست و پنجه نرم کردیم و سبک زندگیمان را تغییر دادیم؛ اما در این مدت کسانی هم بودند که لحظه به لحظه‌شان را برای مبارزه با این ویروس جهانی گذاشتند و برخی هم به بهای حفظ جان همنوعانشان، جانشان را از دست دادند.


آینه جم:تحلیل‌گر مسائل خاورمیانه ضمن بررسی ابعاد سفر وزیر خارجه ایران به عراق و دیدارهای رسمی و غیررسمی او، به نقش سفر آینده نخست وزیر عراق به سه کشور ایران، عربستان و آمریکا در ثبات و آرامش منطقه پرداخت.

آینه جم- برای طرفداران تویوتا بویژه آنها که جوانتر هستند؛ جی تی86 به عنوان یک محصول اسپرت بسیار جلب نظر می کند البته معرفی نسخه جدید سوپرای افسانه ای نیز هواداران این خودروساز ژاپنی را به نوعی هیجان زده کرده است!

اما اگر مقداری از اسپرت های مدل روز تویوتا فاصله بگیریم و یک سفر معکوس در زمان داشته باشیم؛ چشم بادامی ها در اواخر دهه شصت میلادی و یا دقیق تر بگوئیم سال 1967 از یک محصول بسیار جذاب با نام 2000GT طی همکاری با یاماها رونمایی کردند که در واقع یک کوپه کوچه با موتور 2 لیتری 6 سیلندر بود. تمام چرخ ها دارای ترمز دیسکی و لاستیک های رادیال بودند.

 ایران خودرو در اواخر سال ۱۳۹۸، نسخه جدید سمند را معرفی کرد. به گفته مدیرعامل این شرکت، قرار است تا در سال ۱۳۹۹ عرضه این نمونه به بازار آغاز شود.

196886_larg.jpg

آینه جم: 104نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.

آینه جم:،اولین گل ستاره ۱۷ میلیون پوندی برایتون سرانجام روئید تا با این اتفاق بغض ۱۷ ماهه یکی از گران ترین خریدهای تاریخ این باشگاه در جزیره بترکد.

به گزارش آینه جم: آلودگی، معضلی جدی و خطرناک برای خزرِ پهناور است؛ به طوری که سالیانه حدود ۱۲۲ هزار تن آلودگی ناشی از فعالیت کشورهای حاشیه دریای خزر مانند آلودگی‌های نفتی، فاضلاب‌های خانگی و صنعتی، ورود انواع زباله، ناوگان تجاری و ... محیط آن را آلوده و گونه‌های زیستی آن را تهدید می‌کند

به گزارش آینه جم: مراسم ختم مرحوم حاج آقا رضا شمسایی پدر وحید شمسایی در مسجد جامع سمنگان نارمک برگزار شد.

آینه جم: یکی از المان‌های اصلی و مهم ایام کریسمس، حضور سانتا کلوز یا همان بابانوئل است اما در مقابل این شخصیت جالب، شخصیتی مخوف و اهریمنی هم حضور دارد که طعم ترس و وحشت را به ایام کریسمس بخشیده و استقبالی متفاوت را ایام رقم زده است.

 

آینه جم:رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:در نشست هیات مدیره پیرامون استعفای فتحی تصمیم خواهیم گرفت.

به گزارش آینه جم؛ تا پیش از این غذاخوری ها مجبور بودند یک ورودی جداگانه برای خانواده ها و زنان داشته باشند و ورودی دیگری را به مردان اختصاص دهند.

 
به گزارش آینه جم: فرزین خوروش یک عضو گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: آنفلوانزا در افرادی که بیماری هایی قلبی، ریوی، کلیوی، کبدی و دیابت دارند و نیز بیمارانی که شیمی درمانی می شوند منجر به مرگ می شود. آنفلوانزا در چه افرادی منجر به مرگ می شود؟

 
آینه جم: مزدک میرزایی برای اولین بار پس از خروجش در ایران، در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد.

 
 
استوری معنادار مهدی تاج؛ یکدفعه یاد هاشمیان افتاد؟
آینه جم:مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در استوری اینستاگرام تصویری از وحید هاشمیان منتشر کرد.

 
 
حقیقتی که تاج درباره پریدن توپ طلای بیرانوند پنهان کرد!
آینه جم: از سال ۲۰۱۵ کنفدراسیون فوتبال آسیا در هیات اجرایی خود دستورالعملی اجرایی تصویب کرد که توپ طلا فقط به بازیکنی می رسد که در مراسم انتخاب برترین‌ها حاضر باشد.

 
 
 
نزاع خونین در شادگان/ مامور انتظامی به شهادت رسید
 
 
آینه جم: یک شهروند شادگانی پس از درگیری با مامور انتظامی وی را به شهادت رساند و یک سرباز را هم زخمی کرد.

اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره دستگیری ۷۹ نفر از عوامل اغتشاشات اخیر در خوزستان/ تیم‌های تروریستی مورد حمایت یکی از کشورهای خلیج‌فارس بودند
آینه جم:مدیر کل ضدتروریست وزارت اطلاعات گفت: چندین تیم تروریستی که برنامه ریزی و یا نقش موثر در خرابکاری و حمله به مراکز حساس و مردم در سطح کشور داشتند، شناسایی و دستگیر شدند که در آینده نزدیک به سمع و نظر مردم بصیر کشور خواهد رسید.

گزارش تصویری

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

تصاویر/ تفریح زیر سایه کرونا

 تفریح زیر سایه کرونا

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو/تصاویر

جنگل شگفت انگیز فندقلو

جدیدترین مطالب