به گزارش آینه جم؛صدای انفجار و تیراندازی در نزدیکی کاخ ملک سلمان در ریاض شنیده شد و خبرگزاری رسمی عربستان علت آن را نزدیک شدن یک پهپاد اسباب‌ بازی به کاخ ملک سلمان و تیراندازی ماموران امنیتی به سمت آن اعلام کرده بود . جزئیاتی جدید درباره این حادثه منتشر شده که در ادامه می توانید بخوانید .

به گزارش آینه جم؛جشنواره فیلم کن در فرانسه برگزار می شوداین جشنواره معتبرترین جشنواره های جهان استهر سال در این جشنواره دو نخل طلا یکی برایبهترین فیلم بلند و یکی برای بهترین فیلم کوتاهاهدا می شود. در جشنواره ۲۰۱۸ ، ۸ ایرانی حضور داشتندکه در ادامه اسامی ایرانی ها در جشنواره کن ۲۰۱۸ را بخوانید.

به گزارش آینه جم؛الیزابت دوم ۹۲ ساله شد و برای او جشت تولد با حضور اعضای خاندانسلطنتی در لندن گرفتند این ملکه بعد از مرگ پدرش در ۲۵ سالگی بهقدرت رسید در ادامه مراسم جشن تولد ۹۲ سالگی الیزابت دوم ملکه انگلستان را مشاهده کنید.

به گزارش آینه جم؛ویدا جوان بازیگر جوان ایرانی است متاهل و  در سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شده استاو طراح لباس است ولی رشته حسابداری تحصیل کرده و به عنوان یک مانکن تبلیغاتی فعالیت می کنددر این پست لباس متفاوتی پوشیده که احتمالا خودش طراحی کرده است

آینه جم؛کافی است ساعتی در شهرمان بگردیم و ببینیم که دختران نوجوان چگونه با انواع آسیب‌های اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کنند، دخترانی که می‌توانند سهم عمده‌ای در آینده کشور داشته باشند، اما در شرایط فعلی عدم امکانات و محدودیت‌ها مانع رشدشان شده است.

 
 به گزارش آینه جم؛سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور فیلمسازان ایرانی و خارجی از پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه با اکران فیلم هایی در بخش های مختلف جشنواره آغاز و تا ۷ اردیبهشت در پردیس سینمایی چارسو ادامه دارد.

 
مینا ساداتی
مینا ساداتی
آینه جم: مینا ساداتی در اختتامیه جشنواره پکن جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به دست آورد.

divan-mohasebat.jpg

به گزارش آینه جم: دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استان‌ها (به جز ستاد) به شرح ذیل استخدام نماید:

پاسخ جامع آذری جهرمی به سوالات درباره فیلترینگ تلگرامبه گزارش«آینه جم»محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات به سوالات درباره فیلترینگ تلگرام پاسخ داد.

 آینه جم: اعضای خانواده جانباختگان سانحه هوایی پرواز تهران–یاسوج امروز برای اعتراض به عملکرد ضعیف هلال احمر در جستجوی اجساد، مقابل ساختمان صلح هلال احمر تجمع کردند.

به گزارش«آینه جم» ایالات متحده، بریتانیا و فرانسه در ساعات نخستین بامداد روز شنبه با شلیک بیش از ۱۰۰ موشک و حملات هوایی چندین نقطه در خاک سوریه را هدف قرار دادند.

گزارش تصویری

جدیدترین مطالب