آینه جم:پیش از این با توجه به عکسی که او در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود، خبر احتمال ازدواج داریوش فرضیایی در فضای مجازی, و سایت‌ها دست به دست شد.

به گزارش آینه جم: داریوش فرضیایی که با انتشار عکسی در اینستاگرام باعث گمانه زنی رسانه‌ها درباره ازدواجش شده بود،خبر ازدواج عمو پورنگ را تکذیب کرد.

تکذیب خبر ازدواج عمو پورنگ در صفحه شخصی اش


داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ در برنامه رادیویی «عید من بهار من» و صفحه اینستاگرام خود،خبر ازدواج عمو پورنگ را تکذیب کرد.
پیش از این با توجه به عکسی که او در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود، خبر احتمال ازدواج او در فضای مجازی,و سایت‌ها دست به دست شد.

ازدواج عمو پورنگ
تکذیب خبر ازدواج داریوش فرضیایی

اما او در برنامه رادیویی «عید من بهار من» رادیو جوان، این خبر را تکذیب کرد و گفت: «کاش نمی‌رفتم سیزده بدر!برگشتم دیدم چه خبر شده! کل ایران دارن به من تبریک میگن خودم از همه جا بی‌خبرم!»
او همچنین در پستی جدید در اینستاگرامش، این خبر را سوءتفاهم دانسته و نوشته است «ظاهرا پست اخیر بنده ,ابهاماتی را به‌همراه داشته که باید توضیحاتی را خدمت‌تان عرض کنم، از جمله این‌که عکس منتشر شدهدر اینستاگرام مربوط به مراسم نامزدی یکی از بیننده‌های عزیز ( ر – ی) است
که سال‌ها با برنامه‌های عموپورنگ خاطره داشته و بزرگ شده و برای خوشحال نمودن بنده عکس فوق را,با این عبارت برایم ارسال نمود:
عمو جان سلام
تصورش دور نیست شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد ، دخترتون عروس شد .
شنیدن این خبر آن‌قدر مرا خشنود و مسرور ساخت که تصمیم گرفتم عکس و جمله ایشون رو در صفحه‌ام قرار بدمکه متاسفانه حواشی زیادی به‌همراه داشت تا جاییکه همکاران و حتی اقوام زنگ میزدندو شوکه بودند که چرا ما از ازدواجت خبردار نشدیم،
گواه سخنان بنده هم دوستان خوبم در رادیو آقایان فرزاد حسنی و افشین حسین‌خانی و … هستندکه همین چند دقیقه پیش ارتباط تلفنی داشتیم و تایید میکنن که شایعه‌ای بیش نبوده.
با این حال از همه شما بزرگواران بابت اشتباهی که رخ داد عذرخواهی می‌کنم.»

[کد خبر:AJ24371]
پايگاه خبري تحليلي آينه ي جم


نوشتن دیدگاه

گزارش تصویری

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان/تصاویر

بوی خوش بهار در همدان

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان/تصاویر

امدادرسانی به مناطق در محاصره سیل خوزستان

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

تصاویر/ جشنواره گل‌های پیازی در مشهد

جشنواره گل‌های لاله در بهشت روی زمین

جدیدترین مطالب